ת.ד 5265 נופית התקשרו 052-2790-978

תיקון מרזב פנימי

תיקון מרזב פנימי – עושים שינוי משמעותי

לכל תקופה ישנם מאפיינים אדריכליים מובהקים. בשנים של קום המדינה נהגו לבנות בצורת שיכונים, לאחר מכן עברו לבנייה אקלקטית ועד לפני עשרים שנה נהגו להתקין גגות רעפים עם מרזב בקצה ארגז הרוח – כחלק ממבנה הגג עצמו. אמנם מדובר על פתרון אסתטי ביותר וכך לא רואים את המרזבים מבחוץ, אך לעיתים עלול להיות לכך מחיר. כדי להבין בדיוק מה עלול להיגרם לגג ולבית, התייעצנו עם חברת "הום פוקס שילדקראוט" המתמחה בתיקון מרזב פנימי לאורך שנים, כך שנוכל לחלוק איתכם מה עלול לקרות אם המרזב הפנימי שלכם לא יבצע את עבודתו נאמנה.

תיקון מרזב פנימי – נזקים אפשריים

הצטברות לכלוך

בכל מרזב עלולות להצטבר ערימות של לכלוך. עלים שעפים פנימה, גרגרי חול שנישאים עם הרוח ומצטברים, ואפילו קיני ציפורים שנהנות למצוא מחסה. כל אלו חוסמים את המרזב ומקשים על פעילותו. במרזבים חיצוניים ניתן לראות את הבעיה ולתקנה, אך מרזבים פנימיים בנויים כך שלא ניתן יהיה לראות אותם מלמטה. מצב זה יכול לגרום לחוסר הבנה של הבעיה ולמנוע מכם לבצע את התיקון הנדרש של ניקוי המרזב ופתיחתו מחדש.

חלקים שבורים

מרזבים אמנם חזקים ומיועדים להחזיק שנים רבות, אך גם בחלקים אלו יכולה ליפול תקלה והדבר קורה. כך יכול להישבר חלק מהמרזב ואתם כלל לא תהיו מודעים לכך כי לא ניתן לראות זאת במבט חיצוני. שבירת חלק מהמרזב תגרום להטיית זרם המים ובמקום לזרום החוצה, קיים סיכוי שהוא יזרום פנימה לתוך הגג. הזרימה פנימה גורמת לריקבון מוקדם של קורות העץ הנמצאות במקום, וכך בעקיפין יכולה לגרום במקרים חמורים לנפילת קורות מהתקרה אל הבית.

כתמי רטיבות

זוהי הבעיה הנפוצה ביותר הנגרמת מבעיה במרזב הפנימי. חסימה מכל סוג שהוא, בעיית שבר או אפילו נפילה של חלק יגרמו למים לזרום ישירות אל התקרה שלכם. בתחילה לא תראו דבר מאחר והקרה עוברת תהליך איטום במהלך הבניה, אולם עם הזמן מחלחלים המים גם מעבר לאיטום והבעיה נחשפת בזמן שכבר קיימת הצטברות גדולה של מים למעלה. בשלב זה יש לנקז את המים, למצוא את הבעיה במרזב הפנימי ולתקן את הרטיבות שנגרמה.

במקרה של בעיה אל תתפשרו על אנשי מקצוע שאינם מומחים לתחום של תיקון מרזב פנימי. בחרו את חברת "הום פוקס שילדקראוט". החברה יכולה לתת פתרון כולל ולהחזיר את הבית והמרזבים למצב הקודם ללא זכר לבעיה.