ת.ד 5265 נופית התקשרו 052-2790-978

איתור נזילות

איתור נזילות – ידע מקצועי וציוד משוכלל יאתר כל נזילה, ומיד! 37083249_ml

שני גורמים עיקריים מביאים לנזילת מים, בעיות במערכת האינסטלציה וחדירת מי גשמים. נזילות מים נוטות להתרחב וכל בעיה קטנה עלולה להיהפך לבעיית נזילה גדולה. אם יש לכם בעיות נזילות בבית, אם אתם שמים לב לכתמי רטיבות, אם חשבון המים שלכם גדול מהממוצע, אל תהססו, הזמינו עוד היום את חברת "הום פוקס שילדקראוט", המומחים המובילים בתחום של איתור נזילות. צוות העובדים בחברה רכש ידע וניסיון רב בתחום, הציוד חדש ומשוכלל ואחוזי ההצלחה של גילוי נזילות ופתרון הבעיות גבוהים במיוחד.

גילוי נזילות – איך תדעו כי בביתכם יש נזילה?

יש מספר סימנים העשויים לאותת על בעיות נזילות.

  • סימני רטיבות בקירות, הופעת כתמי עובש והתנפחות של הקיר.
  • כתמים על הרצפה או פרקט שהחל להתנפח מעידים על בעיית נזילות הגורמת לרטיבות באזור.
  • חשבון מים גבוה מהממוצע.
  • ירידה בזרם המים ולחץ מים נמוך בברזים השונים בבית, במטבח באמבטיה וגם בגינה.
  • אריחי קיר נושרים באמבטיה או במטבח מהווים גם הם איתות על בעיות נזילות.

סוד הצלחה – ציוד טכנולוגי חדיש ועדכני

כאשר אנו מגלים סימני רטיבות ברצפה או בקיר אנו מניחים כי מקור הנזילה נמצא סמוך לאזור שבו התגלתה הרטיבות, אך לא תמיד זה כך. פעמים רבות מקור הנזילות נמצא במקום מרוחק ורק המים שחלחלו מצאו מקום נוח לפרוץ. סימני הנזילה אינם מעידים על מקור הנזילה וכדי לאתר אותם צריך להשתמש בציוד טכנולוגי חדיש שיאתר במדויק את מקום הנזילה.

בעבר גילוי נזילות התבצע בשיטת הניסוי וההטעיה. בעל המקצוע שלא ידע בדיוק היכן מקור הנזילה, שיער היכן לדעתו נמצא המקור והוא שבר קירות והרים בלטות במטרה לאתר את הנזילה ולטפל בה. במקרים רבים בעל המקצוע לא ניחש נכון היכן מקור הנזילה ובדרך לאיתור המקור הוא גרם לנזק רב ומיותר.

בחברת "הום פיקס שילדקראוט" משתמשים במצלמה אינפרא אדומה הנחשבת לאחד מהאמצעים החדשים והעדכניים לאיתור מדויק של הנזילות בלי לגרום להרס רב. המצלמה התרמית מצלמת את האזור החשוד, מודדת את הטמפרטורה בקיר ומחלקת אותו לפי הבדלי טמפרטורה. את הבדלי הטמפרטורה היא ממירה לצבעים, כאשר האזורים שבהם יש נזילה נצבעים בגוונים בולטים. באמצעות הצבעים הבולטים אפשר לאתר במהירות ובדייקנות את המקור לנזילה. השימוש במצלמה תרמית מאפשר לגלות גם נזילות סמויות, עוד לפני שהתגלו הסימנים המחשידים.

נזילות מים עולות לגרום לנזקים ולבעיות רבות. בכתמי הרטיבות מצטברים חיידקים העלולים לפגוע בבריאות, הרהיטים הנמצאים בקרבת מקום עלולים להינזק, והנזק המצטבר עלול לפגוע בתשתיות וביסודות של הבית. אל תתמהמהו ואל תהססו, הזמינו עוד היום את צוות העובדים של חברת "הום פוקס שילדקראוט", המומחים המובילים בתחום איתור נזילות.