ת.ד 5265 נופית התקשרו 052-2790-978

שיקום צנרת ללא הרס

שיקום צנרת ללא הרס

הצנרת הביתית משמשת אותנו לצרכים חשובים וחיוניים. צינורות המים החיים מזרימים מים לברזים שבבית וצינורות מי השופכין מסלקים את המים המשומשים מהאסלה ומפתחי הניקוז שבכיורים ובאמבטיה. לפעמים אנו מכירים את צנרת המים מזווית שונה ולא תמיד נעימה, סתימות בצנרת, פיצוצים, נזילות מים ועוד בעיות משביתים את פעולת הצנרת וגורמים לבעיות ולמצבים לא נעימים. בעבר כדי לפתור את התקלות בצנרת מים היה צורך בהרס רב, אך בשנים האחרונות אפשר לתקן ולשקם כל צנרת באמצעים מתקדמים וללא הרס.

אמצעים טכנולוגיים מתקדמים – המפתח לשיקום צנרת ללא הרס

זיהוי מקור התקלה הוא המפתח לשיקום צנרת ללא הרס. הודות לאמצעים טכנולוגיים מתקדמים אנו יכולים לאתר את הנקודות הבעייתיות, לפתור את הבעיה ולהחליף חלקים בצנרת בנזק מינימאלי. בארגז הכלים של האינסטלאטור המקצועי יש כלים שונים המסייעים לו לאתר את נקודות הבעיה כמו מצלמה אופטית זעירה המוחדרת אל הצנרת ומאפשרת לראות את הצנרת מפנים, מיפוי צנרת הביוב התת - קרקעית והמצלמה התרמית.

המצלמה התרמית יצרה מהפכה בשיקום צנרת ובמיוחד באיתור נזילות מים. כבר אין צורך לשבור קירות ולהרים בלטות כדי לנחש ולאתר את מקור הבעיה. המצלמה עובדת על בסיס של שידור אינפרא אדום המזהה באמצעות הבדלים בין חום לקור את הנקודות המהוות את המקור לנזילה לאורך הצנרת.

הליך השיקום

בעבר כאשר התגלו תקלות בצנרת המים או בצנרת הביוב היה צורך להחליף כמעט את כל הצנרת. היום יש שיטות חדישות ומתוחכמות המאפשרות לנו לתקן פגעים ונזקים בצנרת   בלי להחליף את הצנרת לכל אורכה.

בשיטת ההטלאה מכניסים לתוך הצנרת טלאי במורכב מסיבי זכוכית ומדבק חזק ועמיד. את הטלאי מצמידים בלחץ רב אל החלק הפגוע בצנרת, סדק, חור ועוד, הטלאי נדבק לדפנות הצנרת, וכך אנו מצליחים לכסות בהצלחה את האזור הפגוע ולאפשר למים לזרום באופן תקין ללא נזילות.

שיטת השרוול מאפשרת לנו לחדש את הצנרת רק במקטעים שבהם היא פגועה. לאחר שאבחנו במדויק את החלק הפגוע בצנרת, מחדירים לתוך הצנרת שרוול הספוג בחומרים שונים. את השרוול מצמידים אל החלק הפגוע ובאמצעות חום מבוקר חלקי השרוול מתקשים ויוצרים שכבה חדשה עמידה במקום השכבה שניזוקה.

שיקום צנרת ללא הרס – כל היתרונות

  • שיקום הצנרת ללא הרס וללא בלאגן מונע פגיעה באיכות החיים בזמן התיקון.
  • שיקום צנרת ללא הרס מוזיל באופן משמעותי את עלויות התיקון, מונע הוצאות נוספות של תיקון קירות, שיפוצים, טיח, צביעה ועוד.
  • צנרת משוקמת מעלה את ערך הנכס.
  • שיקום צנרת באמצעים טכנולוגיים חדשים מאשר לנו לזהות פיצוצים ונזילות כבר בשלבים הראשונים ולצמצם עד למינימום את הנזקים.

 יש לכם בעיות בצנרת? בחברת ,הום פיקס שילדקראוט" משקמים בהצלחה כל צנרת ללא הרס. צרו קשר, הצלחנו לעזור לאינספור לקוחות, נוכל לעזור גם לכם!