ת.ד 5265 נופית התקשרו 052-2790-978

צילום תרמי

צילום תרמי - הדרך היעילה לאיתור נזילות TermicPhoto

צילום תרמי הוא צילום המתבצע במצלמה תרמית הפועלת על קרני אינפרא אדום. המצלמה התרמית ממירה את קרני האינפרה אדום לצבעים וכל צבע משקף את הטמפרטורה הקיימת באזור המצולם. הצילום התרמי הוא כלי עבודה חיוני באיתור מדויק של נזילות מים. אינסטלאטור המיומן בהפעלת המצלמה ידע לפענח את הצילום ולאתר במהירות וביעילות את המיקום המדויק של נזילת המים. הצילום התרמי חוסך הרס, שבירת קירות, לכלוך  וכסף רב.

צילום תרמי – איך זה פועל?

צילום תרמי הוא צילום המתבצע באמצעות מצלמה תרמית. המצלמה התרמית פועלת על בסיס של גלי אינפרא אדומות המאפשרות זיהוי של טמפרטורות והבדלים בין אזורים חמים לאזורים קרים. זיהוי של אזורים קרים לאורך הצנרת מאפשר לאתר מקומות שבהם יש נזילה של מים בצנרת.

האינסטלאטור עובר עם המצלמה לאורך הקירות ומעל למרצפות ועוקב אחרי השידור של המצלמה למסך קרוב. כאשר הוא מזהה אזורים קרים במיוחד הוא יכול להסיק כי במקום הזה יש ריכוז גדול של מים הנובע מנזילה. 

לאחר שזיהה האינסטלאטור את מקום הנזילה הוא יכול להגיע אליה בפתיחת הנקודה הקרובה ביותר במינימום של הרס, שבירת קירות או הרמת מרצפות.

צילום תרמי – כל היתרונות

הצילום התרמי יכול לזהות נזילות מים בכל מקום, במעבה הקירות, בתקרה ואף בצנרת העוברת מתחת לרצפות. באמצעות המצלמה התרמית אפשר להגיע גם למקומות שהגישה אליהם לא קלה.

הצילום התרמי מאפשר דיוק מרבי באיתור המיקום של הנזילה. בעבר כדי לאתר את מיקום הנזילה היה האינסטלאטור משער היכן מקור הנזילה ושובר את הקיר או מרים את הבלטה בתקווה כי ניחש נכון, אך ניחושים רבים לא היו נכונים ועד לאיתור המיקום המדויק נגרם הרס רב, לכלוך ונזקים מיותרים.

הצילם התרמי מאפשר חיסכון בזמן ובעלויות כספיות. אין צורך לחפש את מקור הנזילה, אין יותר טעויות והערכות שגויות באשר למיקום של הנזילה. המצלמה התרמית מאבחנת את המקום המדויק, חוסכת זמן  וכסף רב.

הודות לעובדה שהמצלמה התרמית מאתרת בדייקנות ובמהירות את מיקום הנזילה, יכול האינסטלאטור לטפל בבעיה מיד לאחר איתור המקור. כך הוא מונע את המשך הנזק לדירה, רטיבות, עובש, פטריות, פגיעה ביסודות הבניין וחוסך לבעלי הדירה זמן רב.

צילום תרמי מסייע במניעת נזילות. ברגע שמתעורר חשד לנזילה כמו ירידה בלחץ המים, חשבונות מים חריגים וגבוהים מהרגיל, סימני רטיבות על הקירות או שינויים בצבע המרצפות, אפשר להזמין מומחה לצילום תרמי ולבדוק ביסודיות האם קיימת נזילת מים והיכן.

בחברת "הום פיקס שילדקראוט" מתמחים בביצוע צילום תרמי לאיתור נזילות. צוות החברה משתמש במצלמות תרמיות משוכללות מתוצרת החברות המובילות בעולם. אנו מעניקים לכל לקוח שירות בסטנדרט גבוה, יחס אישי ומקצועי ומחירים אטרקטיביים.