ת.ד 5265 נופית התקשרו 052-2790-978

פתיחת סתימות ברמת דויד, בית לחם הגלילית וכפר ורדים

פתיחת סתימות ברמת דויד, בית לחם הגלילית וכפר ורדים – המדריך המלא

סתימות במערכת האינסטלציה הן תופעה שכיחה, אך מרגיזה. אם אתם מרגישים כי המים בכיור נקווים ועומדים, אם הם לא מתנקזים אל מערכת הניקוז, כנראה שיש לכם סתימה. לא כדאי לפתוח סתימות לבד, פתיחת סתימות בלתי מקצועית עלולה לגרום לנזקים בלתי הפיכים ולתקלות חוזרות במערכת האינסטלציה. פתיחת סתימות ברמת דויד, בית לחם וכפר ורדים היא עבודה של מקצוענים. צרו קשר עם צוות המומחים של חברת "הום פיקס שילדקראוט" ותיהנו מעבודה מקצועית, מיחס אישי, מעמידה בלוח הזמנים וממחירים אטרקטיביים.

פתיחת סתימות ברמת דויד, בית לחם הגלילית וכפר ורדים –  על הסתימות הנפוצות

סתימות רבות בצנרת הביתית נובעות מחומרים זרים שחדרו אל מערכת הניקוז, חומרים כמו מגבונים לחים, טיטולים, שערות, שאריות אוכל, שמן, קסמי אוזניים ועוד. חומרים אלו אינם מתכלים במים והם הגורמים העיקריים לסתימות בכיורים בחדר האמבטיה ובמטבח.

סתימות בשירותים נגרמים בשל זריקת חומרים ומוצרים אל האסלה. במשך השנים מצטברים חומרים רבים על דפנות הצנרת של ניקוז האסלה. ככל שמצטברים יותר חומרים על דפנות הצנרת, כך מעבר המים נעשה צר יותר עד שנוצרת סתימה והמים אינם מצליחים לעבור בצנרת.

יש סתימות הנגרמות מבעיות תשתית של מערכת האינסטלציה או מכשלים וליקויים שנוצרו בעת התקנת המערכת. חיבור לא תקין של המרזבים לביוב, ליקויים בחיבור שבין הצינור שבבית לבין הצינור הראשי במערכת הביוב המרכזית ועוד עלולים לגרום לסתימות ולתקלות רבות.

סתימות רבות במערכת הביוב נוצרות כתוצאה מחדירה של שורשי עצים אל צנרת הביוב. השורשים חודרים אל הצנרת, גורמים לסדקים, לשברים ולסתימות רבות.

פתיחת סתימות ברמת דויד, בית לחם הגלילית וכפר ורדים –  כל השיטות של פתיחת הסתימות

פתיחת סתימות מקצועית מתבצעת בשתי דרכים עיקריות, פתיחת סתימות באמצעות ספיראלה חשמלית או באמצעות לחץ מים.

את הספיראלה החשמלית מחדירים אל מקום הסתימה. הספיראלה, שלראשה מוצמד ראש מיוחד לפתיחת סתימות, מסתובבת בסיבובים מהירים ומצליחה לשחרר את הסתימה.

פתיחת סתימה באמצעות לחץ מים מתבצעת באמצעות ביובית. הביובית היא משאית שעליה מורכבת משאבה רבת עוצמה, מיכל לאיסוף הנוזלים וצינור ארוך. את הצינור משחילים אל תוך הצנרת ומזרימים מים בלחץ גבוה. דחיסת המים משחררת את הסתימה ומאפשרת את זרימת המים התקינה.

חדירת שורשים אל מערכת הביוב היא תופעה שכיחה. מהרגע שחדרו שורשים אל הצנרת זה רק עניין של זמן עד שתיווצר סתימה. פתיחת הסתימה דורשת טיפול מקצועי באמצעות טכנולוגיה מתקדמת. אל הצנרת מחדירים מצלמה ממוחשבת המעבירה את התמונה אל מסך חיצוני וכך אפשר לאתר את מקום הסתימה במדויק, לאבחן את חומרת הבעיה ולהחליט על אמצעי הטיפול המתאימים והנכונים ביותר.