ת.ד 5265 נופית התקשרו 052-2790-978

פתיחת סתימות בקריות

פתיחת סתימות בקריות – צוללים פנימה

אחד המצבים המתסכלים ביותר שיש להתמודד איתו בחיי היום- יום הוא סתימה בשירותים. אתם נכנסים פנימה ולפתע יכול להכות בכם גל של ריח נורא או אולי מים שעולים על גדות האסלה ואתם רק חושבים כיצד לפתור את הבעיה לפני שהריחות והמים עוזבים את התחום הבטוח של השירותים ומתחילים לזרום אליכם לסלון או לחדרים. בחברת "הום פוקס שילדקראוט" מתמודדים עם סתימות בהצלחה כבר עשרות שנים, כך שהם מוסמכים לתת לנו טיפים כיצד להתמודד עם סתימות שקורות ומה כדאי לעשות כדי לעבור את המצב בקלות ובמהירות הרבה ביותר.

פתיחת סתימות בקריות – הדרכים להתמודדות

לא להוריד את המים

במצב שבו אתם רואים שמתחילה להיווצר סתימה, התגובה האינסטינקטיבית של רובנו היא להוריד את המים מספר פעמים ולקוות ששטף המים יפתור את הבעיה. לפי המומחים, פעמים רבות אתם רק גורמים לעצמכם לבעיה קשה אפילו יותר. הורדת המים באופן חוזר, שוב ושוב, אינה משחררת את הסתימה, אך גורמת לאסלה לעלות על גדותיה וכך להציף את האזור. כעת יש להתמודד עם הסתימה ועם הנזקים והלכלוך שגורמים המים שהורדתם במו ידיכם.

שימוש בקפיץ

כיום רבים מכירים את הקפיץ המיוחד שקיבל את הכינוי "פותח הסתימות". יש לדחוף את הקפיץ עמוק לתוך האסלה בה מתרחשת הסתימה ולקוות כי הסתימה תיפתח במגע עם הקפיץ הייעודי. חשוב לדעת שפעמים רבות הסתימה כל כך עמוקה שרק ציוד של אינסטלטור מקצועי יוכל להגיע אליה ולפרק אותה מבפנים, אך תמיד כדאי לנסות ואולי אפילו להצליח בשיטת " עשה זאת בעצמך".

הפסקת השימוש

זהו פרט שאולי נראה טריוויאלי, אך ישנם אנשים שלא מבינים זאת בעצמם. במידה ואתם רואים שנוצרת סתימה, אסור להמשיך ולהשתמש בשירותים – ולא משנה מהו הצורך. המשך שימוש בשירותים עלול להפוך את הסתימה לקשה יותר, ואת ההתמודדות איתה למלוכלכת הרבה יותר. נסו למצוא תאי שירותים חלופיים ואפילו צאו מהבית לצורך זה כדי למנוע החמרה של הסיטואציה.

הזמנת שירותים מקצועיים

לאחר שאתם רואים שהסתימה נמשכת, אל תסבלו לחינם. אם מיציתם את כל השיטות הביתיות והשירותים עדיין אינם פעילים, זה הזמן לקרוא לאינסטלטור מומחה שיבחן את הבעיה. איש מקצועי יוכל להבחין היכן נוצרה הסתימה, יוכל להסביר לכם מה גרם לה וכיצד ניתן יהיה למנוע הישנות של הסיטואציה בעתיד. ההבנה מה יצר את הסתימה מלכתחילה תוכל לחסוך לכם כסף בעתיד ולעזור בשמירת השירותים שלכם פעילים לאורך זמן.