ת.ד 5265 נופית התקשרו 052-2790-978

פתיחת סתימות בעתלית, זכרון יעקב וחדרה

פתיחת סתימות בעתלית, זכרון יעקב וחדרה

סתימות עלולות להיווצר מהצטברות של חומרים שונים בכיור או בצנרת, חומרים הסותמים את הצנרת ואינם מאפשרים לסלק את המים המצטברים בכיור, באסלה או במקלחת. פתיחת סתימות בעתלית,זכרון יעקב וחדרה, או בכל מקום, יכולה להיות עבודה קלה לביצוע או מסובכת ומורכבת, תלוי במיקום הסתימה. אם הסתימה קרובה לפתח הניקוז, זו יכולה להיות משימה קלה לביצוע, אך אם הסתימה נמצאת במקום עמוק, פתיחת הסתימה דורשת ידע מקצועי וציוד מיוחד ואין מנוס, חייבים להזמין אינסטלאטור מקצועי.

פתיחת סתימות בעתלית, זכרון יעקב וחדרה - עשו זאת בעצמכם

 לא תמיד חייבים להזמין אינסטלאטור מיד כאשר מגלים את הסתימה. יש סתימות שאפשר לנסות לפתוח לבד. אם לא תצליחו לפתוח את הסתימה לבד, זה הזמן להזמין אינסטלאטור.

בשלב הראשון כדאי לשפוך מים רותחים אל פתח הניקוז שבכיור. המים הרותחים מסוגלים להמיס שומנים וחומרים שונים שהצטברו בצנרת ולשחרר את הסתימה.

השימוש בפומפה ביתית יעיל כאשר הסתימה נמצאת קרוב אל חור הניקוז. הידוק הפומפה אל פתח הכיור ייצור ואקום ולחץ ויצליח "לדוג" את הגורם לסתימה אל מחוץ לכיור. לאחר שהצלחתם לפתוח את הסתימה, כדאי לשפוך מים רותחים אל הצנרת כדי לנקות אותה משאריות הלכלוך.

הספיראלה היא צינור מתכת דמוי נחש המוחדר אל תוך הצנרת. את הספיראלה מחדירים אל תוך הצנרת ובאמצעות הידית שלהם מסובבים אותה עד לפירוק האפשרי של הסתימה.

דרך נוספת לפתיחת הסתימות היא פתיחת הסיפון. יש לשים דלי מים מתחת לכיור ולפתוח את הסיפון באמצעות מפתח צינורות. במקרים רבים יחד עם המים שייזלו אל תוך הדלי ייפלט גם גוש הלכלוך שגרם לסתימה.

בחנויות לחומרי בניין אפשר לקנות חומרים כימיים המיועדים לפתיחת סתימות בצנרת. את החומר הכימי מרססים אל תוך הצנרת, אך חשוב לדעת כי חומרים אלו עלולים לפגוע בצנרת ולגרום לה נזקים.

פתיחת סתימות בעתלית, בזכרון יעקב וחדרה באמצעות ביובית

כאשר הסתימה מורכבת יותר, הדרך היעילה ביותר להתמודד עם הסתימה היא באמצעות הביובית. הביובית היא משאית ייעודית שעליה מורכבת משאבה המחוברת לצינור ארוך ולמיכל המיועד לאיסוף הנוזלים שנשאבו. הביובית מחדירה מים בלחץ גבוה אל תוך הצינור ומצליחה לפתוח גם סתימות קשות ומורכבות. לאחר פתיחת הסתימה הביובית שואבת את מי השופכין אל תוך המיכל ומאפשרת זרימה תקינה בצנרת.

הביובית היא כלי עבודה חיוני בפתיחת סתימות, היא מסוגלת לעמוד באתגרים רבים ולפתוח כל סוג של סתימה. כדי להפעיל אותה יש צורך בידע מקצועי ובניסיון.

צוות העובדים בחברת "הום פיקס שילדקראוט" צבר ניסיון רב בפתיחת סתימות. הצוות מצויד בכלים מקצועיים ועדכניים המאפשרים פתיחה של כל סוג של סתימה. יש לכם סתימה בצנרת? אל תהססו, צרו קשר, אנו זמינים ומגיעים מיד.