ת.ד 5265 נופית התקשרו 052-2790-978

פתיחת סתימות בעכו ונהריה

פתיחת סתימות בעכו ונהריה – הביובית מלכת הסתימות

הביובית היא משאית מיוחדת הכוללת ציוד משוכלל ומשאבה גדולה וחזקה. הביובית משמשת אותנו לפתיחת סתימות קשות ומורכבות, סתימות שאי אפשר לפתוח באמצעות ציוד אחר כמו פומפה, קפיץ אינסטלאטורים או כל ציוד אחר המשמש לפתיחת סתימות קלות. לביובית יש ציוד מתוחכם, "דיזות מיוחדות" שבאמצעותן היא מצליחה לפלס דרך אל מוקד הסתימה בצנרת, לאתר אותו ולשחרר את הסתימה.

פתיחת סתימות בעכו ונהריה - כל מה שחשוב לדעת על הביובית

זה אומנם נקרא מי שופכין, והדגש הוא על מים, אך מי השופכין אינם מורכבים ממים בלבד. בתוך מי השופכין יש לכלוך ופסולת כמו צמחים רקובים, ניירות, חומרים שומניים ועוד. כל החומרים האלו נדבקים אל דפנות הצינור, מצטברים בהן וגורמים לסתימות ולחסימות.

הביובית היא רכב אינסטלציה ייחודי המפעיל מערכות מתקדמות לפתיחת סתימות, לשאיבה ולניקוי של מערכת הביוב. זו משאית שעליה מורכבת משאבה רבת עוצמה, מיכל לאיסוף הנוזלים הנשאבים וצינור ארוך המוחדר אל תוך הצנרת ושואב את הנוזלים. בשל הגודל של הביובית והודות למשאבה רבת העוצמה מצליחה הביובית לשאוב ולפתוח סתימות ביעילות, גם כאשר הן נמצאות בעומק הצנרת .

בעבר היו שני סוגים של ביוביות, משאית ביובית שנועדה לשאיבת נוזלים כמו מי הצפות, מי שופכין, שמן ועוד ומשאית ביובית נפרדת שתפקידה היה לפתוח סתימות באמצעות לחץ מים. בשנים האחרונות הביובית השתכללה וכיום אפשר לבצע את שתי הפעולות מרכב אחד, גם שאיבת נוזלים וגם פתיחת סתימות או כל הפרעה אחרת במערכת הביוב.

כאשר הביובית מאתרת את הסתימה היא יכולה להתמודד איתה בשתי דרכים. הדרך האחת היא יצירת וואקום ולחץ חזק בצינור השואב את המים ואת כל הלכלוך החוצה והדרך השנייה היא באמצעות שטיפה של הצנרת בלחץ מים חזק, שטיפה המנקה את הצינור מכל הלכלוך שהצטבר, מגורמים זרים שנתקעו בצנרת ומהריחות הלא נעימים הנודפים מהביוב.

לאחר פתיחת הסתימה מנקה הביובית את כל מערכת האינסטלציה והביוב באופן יסודי כדי למנוע סתימות חוזרות בעתיד

הביובית היא כלי עבודה חיוני הדורש ידע מקצועי וניסיון רב בהפעלתו.

פתיחת סתימות בעכו ונהריה - כמה "עצות של סבתא"

סתימות קלות אפשר לפתוח באמצעים ביתיים. אספנו מספר שיטות טבעיות לפתיחת סתימות, אם לא יועיל, לא יזיק.

  • שפכו אל הכיור סודה לשתייה ומעליה חומץ. תהליך התסיסה של הסודה עם החומץ עשוי לפתוח את הסתימה. יש להמתין כרבע שעה ואחר כך לפתוח את ברז הבית כדי לבדוק האם הפעולה הצליחה.
  • שפכו חצי כוס של מלח אל פתח הכיור ומעל המלח שפכו חצי כוס של אבקת סודה לשתיה. על התערובת שפכו מים חמים וחזרו על הפעולה עד לשחרור הסתימה.
  • לא הצלחתם לפתוח את הסתימה, זה הזמן לפנות אל חברת "הום פיקס שילדקראוט". החברה צברה ניסיון רב בפתיחת סתימות, הצלחנו כבר לפתוח אינספור סתימות קשות ומורכבות, נצליח לעזור גם לכם.