ת.ד 5265 נופית התקשרו 052-2790-978

פתיחת סתימות בנתניה וכפר יהושוע

פתיחת סתימות בנתניה וכפר יהושוע – מהם הגורמים לסתימות?

במשך השנים הצנרת הביתית או מערכת הביוב העירונית נסתמת כתוצאה מגורמים שונים. זה לא נעים לגלות סתימה בכיור, בצנרת או בכל מקום. הסתימות מפיצות ריח לא נעים, הן לא מאפשרות להשתמש במערכת המים, הן יוצרות מתח ועצבים ועוד. אם נדע מהם הגורמים לסתימות בביוב, אולי נצליח גם למנוע אותן.

פתיחת סתימות בנתניה וכפר יהושוע – כל הגורמים לסתימה

כניסה של חפצים זרים אל תוך מערכת הביוב היא הגורם העיקרי לסתימות ביוב. לכלוך ופסולת כמו חיתולים, מגבונים לחים, ניילונים, חפצי פלסטיק, תחבושות היגייניות, פסולת תעשייתית, שיירי מזון, שמן, שערות, מקלות לניקוי אוזניים ועוד המושלכים אל האסלה הביתית מגיעים אל מערכת הביוב וגורמים לסתימות בצנרת.

סתימות ביוב קשות נגרמות כתוצאה מחדירה של שורשי עצים החודרים אל מערכת הביוב, מפוצצים את הצינורות וגורמים לסתימות.   

סתימות ביוב יכולת להיגרם כתוצאה ממערכת ביוב ישנה ושחוקה, מערכת עם צינורות סדוקים או שבורים שבהם זרימת המים אינה מתבצעת באופן תקני.

פתיחת סתימות בנתניה וכפר יהושוע – איך נצליח לפתוח את הסתימות?

יש שני סוגים של סתימות, סתימות קלות וסתימות קשות ומורכבות. בסתימות קלות הגורמים לסתימה קלה נמצאים קרוב לפתח הכיור או כל פתח ניקוז אחר ואפשר לנסות לפתוח אותן באמצעים ביתיים, אם לא תצליחו הזמינו אינסטלאטור מקצועי.

סתימות קשות הן סתימות הנמצאות בעומק הצינור במקום שקשה להגיע אליו. כדי לפתוח סתימות מורכבות יש צורך בציוד ייעודי ומיוחד.

סתימות קלות אפשר לפתוח באמצעות פומפה היוצרת מצב לחץ ושואבת את הגורם לסתימה, באמצעות קפיץ אינסטלאטורים או באמצעות חומרים כימים הממיסים את הסתימה.

כדי לפתוח סתימות קשות ומורכבות יש צורך בשימוש בביובית. הביובית היא משאית שעליה מורכבת משאבה חזקה, מיכל לאיסוף הנוזלים וצינור הארוך המתחבר אל פתח הביוב ופועל על שאיבת ואקום. הביובית מסוגלת להתמודד עם כל סוגי הסתימות, גם עם הסתימות הקשות והמורכבות ביותר. היא יכולה לשאוב את הגורם לסתימה או להזרים מים בלחץ גבוה אל הצינור הסתום, לשחרר את הסתימה, לנקות ולחטא את הצנרת.

הביובית יעילה מאוד בפתיחת סתימות לטווח רחוק. פתיחת סתימות בנתניה ובכפר יהושוע באמצעות הביובית אינה פעולה זמנית, אלא פעולה שתעניק פתרון מקצועי לתקופה ארוכה, תעניק שקט נפשי וחיסכון בעלויות.

חברת  "הום פיקס שילדקראוט" מציעה מענה מקצועי ומתקדם לכל סוג של סתימה באמצעות פתרונות טכנולוגיים מתקדמים. צוות החברה צבר ניסיון וידע רב בנושא פתיחת סתימות ומצויד בציוד המקצועי החדיש והעדכני ביותר.