ת.ד 5265 נופית התקשרו 052-2790-978

פתיחת סתימות בנחשולים, עין הוד וגבעת אילה

פתיחת סתימות בנחשולים, עין הוד וגבעת אילה – שבע טיפים ועצות טובות

בכל פעם שאנו נתקלים בסתימה בצנרת אנו עומדים לפני דילמה קבועה, לנסות לפתוח את הסתימה לבד או להזמין אינסטלאטור מקצועי ומיומן. כעיקרון, כדאי תמיד להעדיף להזמין אינסטלאטור מקצועי כי גם אם נצליח עכשיו לפתוח את הסתימה, לא ברור שטיפלנו בבעיה במקצועיות ושהסתימה לא תחזור שוב כעבור זמן קצר, והפעם בצורה חמורה יותר. יש לכם סתימה במערכת האינסטלציה, אל תהססו, הזמינו את הטובים ביותר. חברת "הום פיקס שילדקראוט" צברה ניסיון רב בפתיחת סתימות בנחשולים עין הוד וגבעת אילה ובמקומות רבים נוספים. יש לנו ידע, יש לנו ניסיון, יש לנו ציוד טכנולוגי מתקדם, נוכל לפתוח בהצלחה כל סתימה.

פתיחת סתימות בנחשולים, עין הוד וגבעת אילה – טיפים מנצחים באדיבות חברת "הום פוקס שילדקראוט"

  • המים בכיור מצטברים ואינם מתנקזים בקלות, כנראה שיש לכם סתימה. אל תחכו שסתימה קטנה תיהפך לסתימה גדולה. נסו לטפל באמצעים ביתיים, אם לא הצלחתם או שהסתימה חוזרת שוב כעבור מספר ימים, הזמינו מיד אינסטלאטור מקצועי ומיומן.
  • את הסתימות הקלות נסו לפתוח באמצעות פומפה, קפיץ אינסטלאטורים או חומרים כימים המיועדים להמסת הסתימה. את הפומפה יש להצמיד אל פתח הניקוז, היא יוצרת ואקום ולחץ ובמקרים רבים היא מצליחה להוציא את הגורם לסתימה אל מחוץ לצנרת.
  • לא הצלחתם לפתוח עם פומפה, נסו לפתוח את הסתימה בעזרת קפיץ אינסטלאטורים או בשמו האחר, ספיראלה. את הספיראלה משחילים אל הצנרת ומסובבים בעזרת הידית. בדרך כלל מדובר בחפץ או לכלוך שנתקע בצינור ודחיפה קלה תצליח לשחרר אותו.
  • לא הצלחתם, נסו לפרק את הסיפון תחת הכיור או את בור הניקוז. רוב הסתימות נמצאות בבור הניקוז הראשון, מתחת  לכיור, תחת פתח הניקוז של האמבטיה או בעיקול הראשון של האסלה. אחרי שפירקתם את הצינור הכניסו את היד פנימה והוציאו את הגוש שגרם את הסתימה. אבל, אל תנסו לפרק בורות ניקוז אם אתם לא יודעים איך בנוי בור הניקוז ואיך לסגור אותו היטב. עדיף להזמין אינסטלאטור מקצועי מאשר לגרום לנזקים ולבעיות בלתי צפויות.
  • הדרך הטובה ביותר של פתיחת סתימות בנחשולים, עין הוד וגבעת אילה, ובעוד מקומות, היא המניעה. כדאי להזמין אחת לשנתיים עד שלוש שנים אינסטלאטור כדי לבצע חיטוי וניקוי יסודי של הצנרת. טיפול מקצועי אחת לתקופה ימנע סתימות רבות ויחסוך לכם עוגמת נפש והוצאות כספיות גבוהות.
  • אל תשליכו חומרים זרים אל תוך צנרת האינסטלציה. השלכת חומרים בלתי מתכלים במים היא הגורם המרכזי להיווצרות הסתימות. רכשו מסננים איכותיים והניחו אותם בפתחי הניקוז, הם יצליחו למנוע כניסה של לכלוך ושיירי מזון  לצנרת.
  • יש לכם סתימה ואתם לא מצליחים לפתוח, הזמינו מיד אינסטלאטור מומחה. כאשר אתם מזמינים אינסטלאטור לפתיחת סתימות חשוב לבדוק האם יש לו ניסיון וציוד מקצועי לפתיחת סתימות קשות כמו ביובית ועוד.