ת.ד 5265 נופית התקשרו 052-2790-978

פתיחת סתימות בנופית ואלוני אבא

פתיחת סתימות בנופית ואלוני אבא – שמונה דברים שחשוב לדעת

סתימות במערכת האינסטלציה מהוות מטרד קשה ומציק. כאשר מתרחשות סתימות הנוזלים לא יכולים לעבור בכל אחד מחלקי מערכת האינסטלציה, החל מהצנרת הביתית ועד לאורך כל צנרת הביוב העירונית. חברת "הום פיקס שילדקראוט", מתמחה במתן פתרונות לבעיות ולתקלות במערכת האינסטלציה. החברה מציעה שירותים של פתיחת סתימות בנופית ובאלוני אבא ובמקומות נוספים. יש לכם סתימה במערכת האינסטלציה, צרו קשר, אנו נדע לפתוח ולשחרר כל סתימה בהצלחה.

פתיחת סתימות בנופית ובאלוני אבא –  כל המידע על רגל אחת

יש מספר גורמים לסתימות המתרחשות במערכת אינסטלציה. הגורם העיקרי היא חדירה של חומרים ומוצרים זרים שאינם מתכלים במים אל המערכת. חומרים כמו חיתולים, מגבונים לחים, תחבושות היגייניות, שאריות של מזון, שערות, שומנים ועוד לכלוכים ופסולת גורמים לסתימת המערכת.

סתימות רבות נגרמות כתוצאה של חדירת שורשים אל צנרת הביוב. שורשי העצים החודרים אל הצנרת גורמים, לסתימות, לסדקים ולשברים במערכת. פתיחת סתימות בעקבות חדירת שורשים היא עבודה הדורשת ניסיון רב, ידע מקצועי ושימוש בציוד טכנולוגי מתקדם.

סתימות בביוב מתרחשות גם בשל צנרת ישנה ושחוקה או במערכת של צינורות סדוקים וחלודים המונעים את זרימת הנוזלים התקינה.

כדי למנוע סתימות חשוב להקפיד שלא להשליך חומרים זרים אל הצנרת במיוחד דרך האסלה. על פתחי הניקוז בכיורים הביתיים רצוי להניח מסננת שתמנע חדירה של גורמים זרים אל תוך הצינורות. אחת לשנתיים עד שלוש שנים מומלץ להזמין חברה מקצועית שתבצע ניקוי יסודי וחיטוי של הצנרת בבתים משותפים, בבתים פרטיים, במוסדות ציבור ובמפעלים תעשייתיים. ניקוי יסודי וקבוע של הצנרת ימנע הישנות של סתימות, ימנע ריחות רעים ותקלות נוספות.

יש שני סוגים של סתימות, סתימות קלות שאותן אפשר לפתוח לעתים באמצעים ביתיים וסתימות קשות ומורכבות הדורשות עבודה מקצועית של אינסטלאטור מומחה בתחום פתיחת סתימות.

האמצעים הביתיים לפתיחת סתימות הם פומפה, קפיץ אינסטלאטורים וחומרים כימיים מיוחדים המיועדים למטרה זו. לפני שאתם מזמינים אינסטלאטור, כדאי לנסות לפתוח את הסתימה באחת מהדרכים האלו, אך כדאי לדעת כי שימוש חוזר בחומרים כימיים יצליח אולי לפתוח את הסתימה, אך עלול לגרום לנזקים בלתי הפיכים לצנרת.

פתיחת סתימות באמצעות ביובית היא הדרך היעילה ביותר לפתיחה של סתימות קשות ומורכבות, בעיקר כאשר הן נמצאות בעומק הצינור, במקום שקשה להגיע אליו.

הביובית היא משאית שעליה מורכבת משאבה בעלת עוצמה רבה המחוברת למיכל ולצינור ארוך. את הצינור מחדירים אל תוך הצנרת ובעזרת לחץ מים המוחדר אל הצינור אפשר לשאוב את המים אל המיכל, להוציא את הגורם לסתימה או לשחרר את הסתימה בעומקה של הצנרת ולאפשר לנוזלים לזרום בצורה תקינה.