ת.ד 5265 נופית התקשרו 052-2790-978

פתיחת סתימות בחיפה, נשר וחוף הכרמל

פתיחת סתימות בחיפה, נשר וחוף הכרמל

המצב מוכר כמעט לכולם, המים בכיור לא יורדים, האסלה עולה על גדותיה ואתם חוששים שעוד רגע תתרחש הצפה בבית שלכם. יש לכם שתי אפשרויות או לנסות לפתוח את הסתימה לבד או להזמין את הצוות המקצועי של חברת "הום פיקס שילדקראוט" שיצליח לפתוח את הסתימה במקצועיות וביסודיות. צוות החברה מכיר את כל סוגי הסתימות, הוא מצויד בציוד חדיש, הוא הצליח כבר לפתוח אינספור סתימות, הוא יצליח לפתוח גם את הסתימה שלכם.

פתיחת סתימות בחיפה, נשר וחוף הכרמל – המדריך המלא

רגע לפני שאתם מזמינים אינסטלאטור אתם יכולים לנסות ולפתוח את הסתימה לבד.

הפומפה הוא כלי ותיק ומיושן, אך יעיל. מלאו את הכיור או את האמבטיה במים ונסו לשאוב את הסתימה בעזרת הפומפה. אם הסתימה קלה וקרובה, הפומפה תצליח לפתוח אותה.

שפכו מים רותחים על פתחי הניקוז. תתפלאו, אבל הרבה סתימות קלות ופשוטות ייפתחו. אם המים הרותחים לא יצליחו לפתוח את הסתימה, רוקנו את הכיור כדי להימנע מריחות לא נעימים שיפיצו המים העומדים.

טיפ שלנו: אחת למספר חודשים, גם אם אין לכם סתימה כדאי לשפוך מים רותחים לפתחי הניקוז בכיור או באמבטיה.

אם יש לכם בבית ספיראלה נסו להכניס אותה אל תוך צינור המים וסובבו אותה עד שתרגישו כי הסתימה מתפרקת.

רוב הסתימות מתרחשות בסיפון ואם יש לכם ידיים טובות אתם יכולים לנסות ולפרק אותו.  הניחו דלי מתחת לסיפון סובבו ופתחו את כיפת הסיפון. רוקנו מתוכו את הפסולת והחזירו אותה אל המקום.

לא הצלחתם לפתוח את הסתימה? זה הזמן להזמין את המומחים של "הום פיקס שילדקראוט"

צוות החברה מצויד בכלים מיוחדים שיעזרו לו לפתוח את הסתימות. במקרים שבהם קשה לאתר את מקור הסתימה ישתמש האינסטלאטור במצלמה מיוחדת עם סיב אופטי. את הסיב האופטי מחדירים על עומק הצינור, הוא מצלם את הצינור ומאפשר לאינסטלאטור לעקוב אחרי הנעשה במעבה הצינורות, לזהות את מקור הסתימה ולפתוח אותה.

במקרים קשים של סתימות במערכת הביוב משתמש האינסטלאטור בביובית. הביובית היא משאית מיוחדת שעליה מורכבת משאבה רבת עוצמה וצינור. את הצינור שעל המשאית מצמידים לפתח הצנרת ומזרימים מים בלחץ גבוה. המים המוזרמים יצליחו לפתוח את הסתימה ולנקות את הצנרת מהפסולת שנצמדה לדפנות הצינורות.

טיפים לשמירה ולתחזוקה שוטפת של מערכת הניקוז - באדיבות "הום פיקס שילדקראוט"

  • חשוב מאוד לשמור על הניקיון של האמבטיה והכיורים. התקינו על פתחי הניקוז בכיורים רשתות סינון שימנעו מעבר של שאריות מזון, שומנים וגורמים נוספים היוצרים סתימות.
  • אחת לחודשים שפכו קומקום מים רותחים לפתחי הניקוז ופמפמו בעזרת פומפה.
  • אל תשליכו חפצים זרים אל האסלה. השלכת החפצים היא הגורם העיקרי לסתימות במערכת הביוב.