ת.ד 5265 נופית התקשרו 052-2790-978

סתימות ביוב

סתימות ביוב פותחים בעזרת ביובית

אם המים בכיור, באסלה או באמבטיה עומדים, אם הם לא מתנקזים בקלות, כנראה שיש לכם סתימות בביוב. יש סוגים שונים של סתימות ביוב, חלקן סתימות קלות שאפשר לפתור לבד באמצעים ביתיים וחלקן סתימות קשות ומורכבות הדורשות אנשי מקצוע מיומנים וציוד מיוחד. המים בכיור שלכם עומדים מלכת? אל תחכו עד שסתימה קטנה תיהפך לסתימה גדולה ומורכבת. הזמינו עוד היום את המקצוענים של "הום פיקס שילדקראוט" כדי שמחר כבר לא תהיה לכם סתימה.

סתימות ביוב - ממה נגרמות סתימות בביוב?

כולם חושבים שסתימות ביוב נגרמות בעקבות השלכה של חומרים בלתי מתכלים במים לאסלה או לפתחי הניקוז של הכיורים. נכון, שערות בכיור, שאריות מזון, זריקה של טיטולים או מגבונים לחים לאסלה הם הגורמים העיקריים לסתימות, אך לא רק.

מערכת הביוב מורכבת ממערכת של צינורות שתפקידם לסלק את הפסולת שאנו מייצרים. הפסולת מכילה שאריות של אוכל, שומנים, שאריות של דטרגנטים שונים ועוד. במהלך השנים פסולת זו נצמדת ונדבקת אל דפנות הצינורות המוליכים את מי הדלוחין מהבית אל מערכת הביוב ומצרה את הקוטר של הצינורות. ההיצרות של קוטר הצינורות גורמת למצבים שבהם מערכת הביוב אינה מסוגלת להתמודד עם עומס של הפסולת ושל המים הזורמים בה וכך נוצרות סתימות בביוב.

קשה מאוד להימנע מסתימות של ביוב וכמעט אין מי שלא נאלץ אחת לתקופה להתמודד עם בעיות של סתימות במערכת הביוב.

הביובית – הכלי היעיל ביותר לפתיחת סתימות קשות ומורכבות

הדרך המקצועית והיעילה ביותר לפתיחת סתימות ביוב קשות היא באמצעות ביובית. לאחר שמזהים את מקור הסתימה מטפלים בה באמצעות הזרמת מים בלחץ גבוה . לחץ המים הגבוה פותח את הסתימה, מנקה את הצינורות ושוטף את הפסולת שהצטברה בהן.

הביובית היא משאית שעליה מורכבת משאבה רבת עוצמה, מכל וצינור הנצמד לפתח הביוב. במשאיות חדישות מורכבת גם מצלמת צילום משוכללת עם סיב אופטי. את הסיב האופטי מחדירים אל עומק הצנרת, הוא מצלם את עומק הצנרת וכך אפשר לעקוב ולזהות את המקור לסתימה, גם כאשר הוא נמצא בעומק הצינור.

לאחר זיהוי הסתימה מצמידים אל פתח הביוב את צינור ודרכו מזרימים מים בלחץ גבוה. המים שוטפים את הצנרת, פותחים את הסתימה ומחזירים את הצנרת לתפקוד. במקרים מסוימים ישאב האינסטלאטור את הגורמים לסתימה, ירוקן אותם במכל הנמצא על המשאית ויפנה את הפסולת לאתר פינוי פסולת מורשה.

המים בביתכם מתקשים לחלחל דרך פתחי הניקוז, מפתחי הניקוז עולים ריחות לא נעימים, אלו סימנים מקדימים לסתימה בצנרת הביוב. אל תחכו עד שהבית שלכם יהיה מוצף בשל סתימות ביוב, הזמנו עוד היום את צוות המוחים של "הום פיקס שילדקראוט". אנו זמינים, אנו מגיעים מהר ושמחים לעזור.