ת.ד 5265 נופית התקשרו 052-2790-978

מצלמה לאיתור נזילות

מצלמה לאיתור נזילות - המילה האחרונה בתחום איתור נזילות

מצלמה תרמית לאיתור נזילות מאפשרת איתור מדויק של מקום הנזילה ללא צורך בהרס מיותר של שבירת קירות והרמת מרצפות בדרך לאיתור הנזילה. המצלמה התרמית מגלמת את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר באיתור נזילות והיא מאפשרת לאתר כל נזילה בדייקנות ובכל מקום כמו בגגות, בקירות פנימיים וחיצוניים, במרתפים, בחדרים רטובים ובכל מקום שבו יש סימנים המעידים על בעיית נזילות.

מצלמה לאיתור נזילות – איך זה עובד?

המצלמה פועלת על גלי אינפרא אדומות. היא מצלמת את האזור שבו קיים חשש להימצאות נזילה ומחלקת אותו לאזורים בעלי טמפרטורות שונות. כאשר נתקלים באזור שבו יש ריכוז מחשיד של טמפרטורות גבוהות או נמוכות, הדבר מעיד על הימצאות של נזילה באתר. ריכוז גבוה של טמפרטורות נמוכות מעיד על בעיה בצנרת של המים הקרים, ריכוז גבוה של טמפרטורות גבוהות מעיד על הימצאות של נזילה בצנרת המוליכה את המים החמים.

לא תמיד הפרשי הטמפרטורות מעידים על הימצאות נזילה. כדי לפענח נכון את התמונה ואת המסרים שמעבירה המצלמה יש צורך בידע מיוחד. ב"הום פיקס שילדקראוט" משתמשים במצלמה תרמית משוכללת ומתקדמת וכל חברי הצוות עברו הכשרה יסודית ומקפה בשימוש במצלמה. הם יודעים לאבחן היטב את הצילומים ואת הפרשי הטמפרטורה ולאתר במדויק את המקור לנזילות.

השימוש במצלמה התרמית מייתר את הצורך בשבירת קירות ובהרס רב בדרך לאיתור הנזילה. בעבר איתור הנזילות התבצע בשיטה של ניסוי וטעייה. האינסטלאטור שהוזעק לטפל בנזילה ניסה להעריך ולנחש היכן המקור של הנזילה, לפעמים הוא הצליח, אך פעמים רבות הוא גם טעה. עד שהוא הגיע אל המקור המדויק של הנזילה הוא נאלץ לשבור ולהרוס קירות, להרים מרצפות ולגרום להרס מיותר. כיום, הודות לשימוש במצלמה נחסך מאתנו נזק רב והוצאות כספיות מיותרות כמו תשלום לקבלן השיפוצים שהוזמן כדי לתקן את הנזקים המיותרים.

מצלמה לאיתור נזילות – למה חשוב לאתר את הנזילות?

נזילות מים גורמות לבעיות רטיבות בקירות, בתקרה, מתחת למרצפות ובכל מקום שבו יש פיצוץ בצנרת והרטיבות גורמת לנזקים רבים.

  • הרטיבות גורמת לכתמי עובש ופטריות בקירות, היא גורמת להתנפחות של הקירות, לנשירת חיפויי קירות ולנזקים אסתטיים נוספים.
  • רטיבות ממושכת במבנה גורמת להיחלשות של הבטון ולחלודה בפלדה התומכת בבטון, לבעיות בחגורת הבטון ובמקרים חמורים אפילו להתמוטטות המבנה.
  • חדירת הרטיבות למערכת החשמל עלולה לגרום להובלת חשמל לא רצויה, לקצרים בחשמל, להתחממות ולשרפות.
  • הרטיבות פוגעת בבידוד. בקיץ קשה יותר לקרר את המבנה ובחורף קשה יותר לחמם אותו.

אם גם אתם סובלים מרטיבות בקירות, אם גם לכם יש בעיות נזילות, צרו קשר עם המומחים של חברת "הום פיקס שילדקראוט", אנו מצוידים בציוד משוכלל ועדכני, נדע לאתר כל נזילה ולפתור את הבעיה.