ת.ד 5265 נופית התקשרו 052-2790-978

מכשיר לגילוי נזילות מים

מכשיר לגילוי נזילות מים NezilotBrechot

מכשיר לגילוי נזילות מים יאתר ללא הרס מיותר את מיקום הנזילה, יחסוך זמן יקר וכסף רב.

איתור מוקדם של נזילות מים אינה מלאכה פשוטה ולא כל אינסטלאטור ידע איך לבצע אותה בהצלחה. איתור נזילות מוקדם מתבסס על מכשור טכנולוגי מתקדם ועל מומחיות המבוססת על ניסיון והכשרה מקצועית. בחברה "הום פיקס שילדקראוט" משתמשים במכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר. צוות החברה צבר ניסיון רב ומצליח לאתר נזילות מים כבר בשלבים המוקדמים. צרו קשר, יש לנו אינספור לקוחות מרוצים, הצטרפו גם אתם אל ההצלחה.

מכשיר לגילוי נזילות מים – כל סוגי המכשירים

אינסטלטור מקצועי מצויד במספר מכשירים העוזרים לו לגלות את המיקום המדויק של נזילות המים ללא צורך בהרס ובשבירה של קירות ומרצפות. הבחירה בסוג המכשיר נעשית  בהתאם לשיקולים המקצועיים של המומחים בגילוי נזילות מים.

המצלמה התרמית היא מכשיר טכנולוגי מתקדם ויעיל בגילוי נזילות מים. מאז שהמצלמה הוכנסה לשימוש חוקי המשחק השתנו. אם בעבר היה צריך לשער ולנחש היכן מקור הנזילה והאינסטלאטורים עבדו בשיטת ניסוי וטעייה, שברו והרסו קירות עד שהגיעו אל מקור הנזילה, כעת אפשר לגלות נזילות במהירות ובדייקנות כבר בשלבים המוקדמים של הנזילה. המצלמה התרמית מצלמת את האזור וממפה אותו לאזורים שונים בעלי טמפרטורות שונות. כאשר נתקלים באזור עם טמפרטורה נמוכה או גבוהה מבינים שיש בעיה מסוימת. טמפרטורה גבוהה מעידה על נזילה מצנרת המים החמים וטמפרטורה נמוכה מעידה על נזילה מצנרת המים הקרים. כדי לנתח נכון את הצילום התרמי נדרשת מיומנות גבוהה וניסיון של מומחים.

מכשיר נוסך לגילוי נזילות הוא מכשיר האזנה רגיש המסוגל לזהות פריצת מים במערכת  של הצינורות המוליכים את המים.

סיב אופטי המוחדר לפתחי הביוב והניקוז מאפשר שיקוף של פנים הצינור ללא צורך בחפירה. הסתכלות מקצועית בתמונת השיקוף תאפשר לגלות את המיקום המדויק של נזילת המים.

מכשיר לגילוי נזילות מים –  גילוי מוקדם ימנע בעיות רבות

לנזילות מים יש השלכות בריאותיות. רטיבות בקירות, טפטוף של מים, נפיחות בקירות ועוד, יוצרים פטריות ועובש על הקירות או על התקרה. העובש והפטריות  מכילים מרבצי חיידקים רעילים והם מסוכנים לבריאות, במיוחד לילדים, לקשישים, לחולי אסטמה ולכל מי שסובל מבעיות בדרכי הנשימה.

הכתמים, הקילופים של הטיח, הנפיחות והפיצוצים בקירות יוצרים מראה אסתטי לא נעים בדירה ומורידים את ערך הנכס.

נזילת מים בקירות המבנה עלולה לגרום לכשלים חמורים בבטיחות המבנה. השחיקה והיווצרות במשך השנים של הרטיבות והחלודה בתוך הקיר עלולה לגרום להיחלשות המבנה ובמקרים קיצוניים אף להביא להתמוטטות שלו.

יש לכם סימנים המעידים על נזילות מים, צוות המומחים של "הום פיקס שילדקראוט" מצויד במכשיר לגילוי נזילות מים, אל תחכו עד שנזילה קטנה תיהפך לבעיה גדולה. צרו קשר עוד היום.