ת.ד 5265 נופית התקשרו 052-2790-978

מאתר נזילות

מאתר נזילות – השירות שאתם צריכים IturNezilaot

אתם מתנהלים בחייכם כרגיל. רצים לעבודה, אוספים את הילדים, ארוחות ערב, מקלחות ולבסוף נגמר היום. אתם מניחים את הרגליים על השולחן בסלון וזורקים את הראש לאחור כדי לצבור כמה דקות של מנוחה לפני המטלה הבאה, אבל כשאתם מרימים עיניים למעלה אתם פתאום נתקלים בכתם רטוב ומכוער שמתפשט לאיטו על התקרה. מרגע זה המנוחה מכם והלאה ואתם מבינים שאתם חייבים חברה כמו "הום פוקס שילדקראוט" שתתקן לכם את הבעיה ותפעיל מאתר נזילות כדי לגלות היכן התחילה התקלה. אם אתם מחפשים עצות מהמומחים, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם בתחום הנזילות ואולי יחסכו לכם אלפי שקלים בתיקונים.

מאתר נזילות – גזור ושמור

בדיקה מקדימה

אם עכשיו סיימתם לבנות בית אתם בטח להוטים להתחיל מיד את עבודות הפנים. להכניס את הספות, לעצב את החדרים – הכול כדי שתוכלו להיכנס מהר ככל האפשר ולצאת מהשכירות החונקת. למרות הרצון, נסו לחכות מעט ולבצע בדיקה מקיפה של כלל הצנרת בבית בעזרת מאתר נזילות מקצועי. בדיקה מקדימה תוכל לאפשר לכם לבצע תיקונים ללא צורך בהתארגנות מיוחדת ובמקרה הצורך אף תאפשר לכם לבצע תיקוני צנרת ללא הפרעה של רהיטים מבפנים.

טיפול מיידי

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לדעת הוא לטפל באופן מיידי בכל נזילה שבה אתם נתקלים. המשך הטפטוף ממקום הנזילה יכול לגרום לנזקים גדולים, להגדיל את כתמי הרטיבות ולגרום לבזבוז כסף על תיקון שלא היה צורך לעשותו מלכתחילה. אם נתקלתם בנזילה מהרו ככל האפשר להזמין איש מקצוע וסיימו עם התיקון כאשר הוא עדיין מינורי וקטן.

שאלו שאלות

כאשר מגיע אליכם איש מקצוע, אל תהססו לשאול אותו שאלות מדויקות. היכן הנזילה? האם הוא יודע בדיוק היכן היא יושבת? מה הן דרכי הפתרון אותן הוא מציע? בעזרת השאלות תוכלו לראות שהוא אכן יודע היטב היכן הבעיה וברור לו כיצד יש לטפל בה. ללא תשובות ברורות אל תתנו להתחיל בטיפול כדי להימנע משבירות מיותרות של קירות ומרצפות.

בדיקה שנתית

כדי לשמור על תקינות המערכת, לוודא שאתם מטפלים בכל תקלה בזמן ומונעים בעיות עתידיות, מומלץ לבצע בדיקה שנתית של הצנרת שלכם. העלות אינה גבוהה וכך אתם יכולים להיות בטוחים שהצנרת שלכם אכן עובדת היטב ושלא תיתקלו בחסימות או בעיות בזמן הקרוב. בדיקה שנתית גם יכולה להצביע על חלקים הזקוקים לחילוף וכך לעצור בעיה כללית במערכת – בזכות החלפת חלקים בזמן המתאים לכך.