ת.ד 5265 נופית התקשרו 052-2790-978

החלפת צנרת

החלפת צנרת ZaneretRepair

החלפת צנרת נדרשת בבתים ישנים או במבנים הסובלים מתקלות כרוניות בצנרת, תקלות הפוגעות באיכות החיים. צנרת הבית היא תשתית חיונית המשמשת את הדיירים בכל שעה ביממה, שבעה ימים בשבוע ותקלות רבות בצנרת משביתות את המערכת ופוגעות באיכות החיים של הדיירים. כעיקרון מומלץ להחליף צנרת בבתים שגילם הוא מעל לעשרים שנה. החלפת הצנרת הישנה בצנרת חדשה תשפיע על איכות החיים בבית ותעלה את ערך הנכס.

החלפת צנרת – שלושה דברים שחשוב לדעת

  • החלפת צנרת נדרשת כאשר הצנרת הישנה נשחקה והתבלתה והיא כבר אינה מסוגלת למלא את תפקידה. התיישנות הצנרת באה לידי ביטוי בנזילות או בפיצוצים בצנרת העלולים לגרום לנזקים כבדים. לא תמיד חייבים להחליף את הצנרת, כאשר הצנרת חדשה יחסית אפשר לתקן את התקלה, אך בצנרת ישנה הסובלת מתקלות חוזרות, החלפת הצנרת היא אולי הוצאה כספית גבוהה כעת, אך היא תמנע תיקונים רבים בעלויות כספיות גבוהות בעתיד.
  • בעבר נהגו להשתמש בצינורות מתכת, אך בשנים האחרונות הצינורות העשויים מפלסטיק מחליפים בהצלחה את צינורות המתכת. לצינורות מפלסטיק יש יתרונות רבים, הם לא צוברים אבנית, ולכן רמת השחיקה שלהם נמוכה, אין בהם חלודה והם עמידים ומחזיקים מעמד שנים רבות.
  • בעת החלפת צנרת יש חשיבות רבה לבחירת האינסטלאטור המבצע את העבודה. חשוב לבחור אינסטלאטור אמין ומקצועי שידע להמליץ לכם על סוג הצנרת המתאימה לתנאי השטח בביתכם, אינסטלאטור המכיר היטב את מערכות האינסטלציה בבית וידע לבצע את העבודה במקצועיות ובהצלחה.

החלפת צנרת – כמה טיפים ועצות טובות

כאשר אתם מחליפים את הריצוף בבית כדאי לשקול גם את החלפת הצנרת. גם אם הצנרת עדיין תקינה, צנרת מעל חמש שנים עלולה לגרום לבעיות בטווח הקרוב והחלפתה תחסוך בעתיד תיקונים רבים בעלויות גבוהות.

לאחר החלפת הצנרת יש לשמור על תחזוקה שוטפת. יש להימנע מהשלכה של חפצים זרים, שאריות מזון, שומנים, פסולת ולכלוך אל פתחי הניקוז בכיורים. אחת למספר חודשים רצוי להמיס את השומן ואת האבנית המצטברת על דפנות הצינור באמצעות מים רותחים שאותם שופכים היישר אל פתחי הניקוז של הכיורים והאמבטיה.

כאשר אתם מחליפים את הצנרת הישנה בצנרת חדשה בקשו מהאינסטלאטור להתקין חומר מבודד מסביב לצינורות. החומר המבודד ימנע מכם לשמוע את הרעש של זרם המים באמבטיה או בשירותים היורד מדירת השכנים בקומה שמעליכם.

רטיבות ובעיות נזילות מורידות את ערך נכסי הנדל"ן. לפני שאתם קונים דירה מיד שנייה הזמינו אינסטלאטור מקצועי כדי שיבדוק האם קיימות בעיות רטיבות או נזילות בנכס שאותו אתם עומדים לרכוש. אינסטלאטור מקצועי מצויד במצלמה תרמית שבעזרתה הוא יכול לאתר בקלות ובמהירות כל תקלות בצנרת בלי להרוס ולשבור קירות או מרצפות.

אינספור לקוחות מרוצים ישמחו להמליץ על חברת "הום פיקס שילדקראוט". צוות החברה מכיר את כל סוגי הצנרת, את היתרונות והחסרונות של כל סוג, הוא ידע להמליץ על סוג הצנרת המתאימה ולבצע בהצלחה את העבודה.