ת.ד 5265 נופית התקשרו 052-2790-978

החלפת צנרת ביוב

החלפת צנרת ביוב ZaneretBiyuv

מבנים רבים בישראל הם מבנים ישנים עם מערכות ביוב ישנות הסובלות מתופעות שונות כמו חלודה, הצטברות אבנית על דפנות הצנרת, פיצוצים, סדקים ושברים, נזילות מים ועוד. כל התופעות האלו עלולות להביא לפגיעה באיכות החיים של הדיירים, לגרימת נזקים למבנה ולעתים אף לסכן את יסודות המבנים. החלפת צנרת הביוב נדרשת במקרים של תקלות חמורות שבהם אין אפשרות לתקן את הצנרת או כטיפול מונע בעיקר בעת שיפוצים.

החלפת צנרת ביוב – מתי נחליף את הצנרת?

הסיבה הנפוצה ביותר להחלפת צנרת הביוב היא במקרים של שחיקה ובלאי. צנרת הביוב עובדת באופן אינטנסיבי כמעט בכל שעה ביממה ובאופן טבעי היא לא מסוגלת לשרוד שנים ארוכות ברצף. השחיקה והבלאי גורמים לתקלות שונות במערכת שלא כדאי או שאי אפשר לתקן. החלפת הצנרת הישנה בצנרת חדשה תפתור את הבעיות הקיימות ותמנע תקלות ונזקים בעתיד הקרוב וגם הרחוק.

ניפוחים ועיוותים הם מצבים שכיחים בצינורות הביוב. במקרים של ניפוחים ועיוותים, הצינורות אינם מסוגלים להתמודד עם עומס מי השפכים ולהוליך אותם בצורה תקינה. במצבים אלו רצוי להחליף את הצינורות וגם את החיבורים המחברים בין חלקי הצינור.

חדירת שורשים אל צנרת הביוב היא אחת התופעות השכיחות בבתים פרטיים ובמבנים רבים. השורשים החודרים אל צינורות הביוב מאיצים את תהליך השחיקה והבלאי וגורמים לתקלות מורכבות שבהן קשה לתקן את הצינור ויש צורך להחליף אותו.

החלפת צנרת ביוב נדרשת כאשר מערכת הביוב לא מתפקדת באופן תקני. את הבעיות  בתפקוד אפשר לזהות על ידי ירידה בלחץ המים, בעיות ניקוז, ריחות בלתי נעימים, נזילות מים ועוד. במקרים אלו חשוב להחליף בהקדם את הצנרת כדי למנוע בעיות תברואתיות וסיכונים בריאותיים.

החלפת צנרת ביוב כטיפול מונע מתבצע במקרים של שיפוצים בבתים פרטיים או באזורים מסוימים בשכונה או ברחוב. כאשר חופרים באזור, כדאי לנצל את החפירות כדי להחליף את הצנרת הישנה ולמנוע תקלות בעתיד.

החלפת צנרת ביוב – עבודה של מקצוענים

לפני החלפת הצנרת יש לבצע אבחון מצב באמצעות צילום מתקדם המאפשר לראות את כל חלקי הצנרת מבפנים.

אם הוחלט להחליף את הצנרת יש לבצע בדיקה יסודית של השטח ולהתאים אותו לצרכים העתידיים. יש לתכנן את השיפועים המתאימים לצנרת, להחליט על קוטר הצינורות בהתאם לשימוש המתוכנן ולתוואי השטח, לבחור צנרת ובריכות ביוב באיכות גבוהה ולהטיל את  העבודה על צוות עובדים מיומן ובעל ניסיון.

בחברת "הום פיקס שילדקראוט" מחליפים צנרת ביוב באופן מקצועי ובשימוש בציוד טכנולוגי חדיש ועדכני. צוות החברה מחויב לבצע את העבודה ביעילות, במקצועיות, בשמירה על לוח הזמנים ובמחיר הוגן.