ת.ד 5265 נופית התקשרו 052-2790-978

איתור רטיבות / גילוי רטיבות

איתור רטיבות / גילוי רטיבות

רטיבות בכל מבנה עלולה לגרום לבעיות רבות, לבעיות אסתטיות, לבעיות בטיחותיות ואף להורדת הערך הכספי של הנכס. כתמי רטיבות, פטריות, עובש, קילופי צבע וריח רע מהווים מפגע חמור שחשוב לטפל בו בהקדם. הזנחה של הטיפול תגרום לכל ליקוי קטן להפוך לליקוי גדול ולייקר את הטיפול. יש לכם סימני רטיבות בבית, במשרד או בכל מקום, אל תזניחו את הטיפול, צרו עוד היום קשר עם חברת "הום פיקס שילדקראוט", אנו זמינים ואנו מגיעים לכל מקום במהירות.

איתור רטיבות / גילוי רטיבות – הזמן קובע

רטיבות יכולה להיווצר בכל מקום במבנה כאשר המדד המכריע לנזקים הנגרמים כתוצאה מהרטיבות הוא הזמן שבין גילוי הרטיבות לטיפול בה. ככל שנקדים לטפל ברטיבות, כך נצליח לצמצם את הנזקים. הזנחה מתמשכת עלולה לגרום לבעיות טחב, לריקבון ובמקרים חמורים גם לפגיעה בתשתיות המבנה. טיפול לא מקצועי ולא יסודי לא יפתור את הבעיה, אלא יחריף אותה.

בעיות רטיבות הן בעיות נפוצות. הן נגרמות בשל שני גורמים עיקריים, חדירה של מי הגשמים בעקבות בעיות איטום וכשלים ובעיות במערכת האינסטלציה. במקרים רבים איכות הבנייה וחומרי הגלם אינם גבוהים, וכתמי רטיבות המופיעים על התקרה, על הקירות, במרפסות מרוצפות או מסביב לחלונות משמעותם כשל באיטום.

גילוי המקור של הרטיבות היא הבסיס לכל טיפול בבעיות רטיבות. לא קשה לזהות נזילות בברזים או בקירות שמאחורי הברז, אך קשה מאוד לזהות את המקור של נזילה בתקרה, בקירות או תחת המרצפות.

איתור רטיבות / גילוי רטיבות – איך נזהה את המקור לרטיבות?

לא תמיד סימני הרטיבות מעידים על המקור של הרטיבות. במקרים רבים המקור של הרטיבות נמצא דווקא במרחק מהסימנים המעידים על בעיית הרטיבות. המים הנוזלים מהצנרת מחלחלים עד שהם מוצאים מקום נוח לפרוץ ולהשאיר חותם בדמות כתמים על הסימנים.

כאמור, איתור מדויק של מקור הנזילה הוא המפתח לטיפול בבעיות רטיבות בבית. בחברת "הום פיקס שילדקראוט" יודעים לאתר כל נזילה במקצועיות, ללא הרס וללא הוצאות כספיות מיותרות.

צוות העובדים בחברה מצויד במכשור מתקדם לגילוי רטיבות כמו המצלמה התרמית המספקת תמונה תרמית של הבדלי חום וקור, בכל מקום שבו קיים ריכוז חשוד של חום או קור, קיימת סבירות גבוהה כי במקום יש נזילת מים.

כלי נוסף לאיתור נזילות הוא מצלמה המחוברת לסיב אופטי, סיב שאפשר להשחיל אל הצנרת ולראות מתוך הצנרת היכן המוקד של הנזילה הגורמת לרטיבות.

איתור נזילות באמצעות צוות המומחים של "הום פיקס שילדקראוט, ימנע מכם הוצאות כספיות מיותרות, הרבה בלאגן וכאבי ראש. בעזרת הציוד המקצועי נצליח לאתר את הנזילה בדייקנות, וללא הרס מיותר.