ת.ד 5265 נופית התקשרו 052-2790-978

איתור נזילות בתימרת וציפורי

איתור נזילות בתימרת וציפורי - גילוי מוקדם ימנע נזק רב

מבנים רבים סובלים מנזילות מים שיש השלכות לא נעימות. הן גורמות נזק למבנים, פוגעות בתשתיות הבית, גורמות לנזקים אסתטיים, פוגעות בבריאות הדיירים ועוד. ככל שנאתר מוקדם יותר את הנזילות ונפתור את הבעיה, כך נצליח למזער את הנזקים. צוות העובדים בחברת "הום פיקס שילדקראוט" מאתר נזילות בעזרת ציוד טכנולוגי חדיש ועדכני. אינספור לקוחות כבר נהנו מעבודה מקצועית ומדויקת, צרו קשר, נוכל לעזור גם לכם.

איתור נזילות בתימרת וציפורי - למה חשוב לאתר נזילות מים?

גילוי מוקדם של נזילות מים ימנע מפגעים אסתטיים בדירה ונזקים כלכליים. למים יש כוח הרס רב, טיפות המים מחלחלות בקירות וגורמות לכתמים, לעובש לפטריות ולריח רע. אלו נזקם אסתטיים, אך לא רק. כתמי רטיבות עלולים לפגוע בבריאות הדיירים ובמיוחד במי שסובל מבעיות אלרגיות או ממחלות בדרכי הנשימה.

נזילות מים עלולות לסכן את המבנים ואת הדיירים. המים המצטברים בקירות או מתחת למרצפות עלולים לפגוע בתשתיות המבנה ובמקרים קיצוניים גם לגרום להתמוטטות המבנה.

נזילות מים מורידות את ערך הדירה. מסקר שנערך לאחרונה עולה כי דירות הסובלות מבעיות רטיבות או מנזילות מים נמכרות במחיר נמוך יותר מאשר המחיר הריאלי שלהן בשוק.

תיקון נזילות מים יחסוך לכם כסף וימנע חשבונות מים גבוהים. אם יש לכם נזילה בבית, גם כאשר אתם לא משתמשים במים, המים ממשיכים לזרום ומונה המים לא מפסיק לעבוד. איתור הנזילה והתיקון יפחית באופן משמעותי את גובה חשבון המים.

נזילות מים לא נעלמות לבד, להיפך, יש להן נטייה לגדול. בעיה נזילה קטנה הופכת להיות בעיה גדולה הגורמת לנזקים כבדים. חשוב לאתר את הנזילה לפני שהיא תתעצם.

נזילות מים גורמות נזק לרהיטים הנמצאים בקרבת מקום, לארונות המטבח, לארונות באמבטיה או לכל רהיט העומד קרוב לקיר רטוב. במקרים מסוימים הם עלולות לגרום נזק גם למוצרים אלקטרונים, לתמונות יקרות או למסמכים חשובים .

איתור נזילות בתימרת וציפורי – איך מטפלים בנזילות מים?

השלב הראשון של טיפול בנזילת מים הוא איתור המיקום המדויק של הנזילה. בכל מקרה שבו יש חשד להימצאות נזילת מים יש להזמין מיד אינסטלאטור מומחה שצבר ניסיון וידע בתחום זה.

איתור מדויק של נזילת מים מתבצע באמצעות ציוד טכנולוגי ייעודי וחדיש. לא תמיד מקור הנזילה מתרחש סמוך לאזור שבו מופיעים סימני הרטיבות ורק  השימוש באמצעים המתקדמים יוכל לאתר את המקום בלי לגרום להרס מיותר.

השלב האחרון הוא תיקון הפיצוץ בצנרת. יש שיטות שונות של תיקון הצנרת, יש שיטת ההטלאה, יש שיטת השרוול ולעתים יהיה צורך להחליף את הצנרת הישנה בצנרת חדשה. אינסטלאטור מיומן ידע להתאים לכל מצב את דרך העבודה המתאימה ביותר.