ת.ד 5265 נופית התקשרו 052-2790-978

איתור נזילות בנופית ואלוני אבא

איתור נזילות בנופית ואלוני אבא – עבודה של מקצוענים

בכל מקום שבו נמצאים צינורות של מים או של ביוב תמיד יש סיכוי לנזילות בצנרת מסיבות שונות, בלאי, שחיקה או כשלים בהתקנת הצנרת. על אף השכיחות של נזילות בצנרת לא כל אינסטלאטור יכול להתמודד בהצלחה עם איתור הנזילה ועם  תיקון התקלה. רק אינסטלאטור מקצועי, מומחה ומיומן בתחום הפועל בעזרת ציוד טכנולוגי חדיש יוכל להתגבר על התקלה. יש לכם נזילות? צרו קשר עם "הום פיקס שילדקראוט". הודות לציוד הטכנולוגי החדיש, לניסיון ולידע הרב נצליח לאתר ולתקן כל נזילה בלי לגרום להרס מיותר.

איתור נזילות בנופית ואלוני אבא –  תנו למומחים בתחום לעבוד

בעבר צמד המילים נזילות מים העלה אסוציאציה של קירות שבורים, בלאגן, לכלוך ועלויות גבוהות של תיקון, ולא בכדי. איתור המקום המדויק של הנזילה היה קשה ומסובך. האינסטלאטור, שלא היה מצויד בציוד טכנולוגי ייעודי, היה מעריך ומשער היכן מקור הנזילה לפי סימנים בקירות, אך במקרים רבים הסימנים הטעו אותו ועד שהוא הצליח לאתר את המקור לנזילה הוא שבר קירות רבים, הרים מרצפות וגרם להרס רב. גם עלויות התיקון היו גבוהות, נוסף על התשלום לאינסטלאטור היה צורך להזמין בעלי מלאכה נוספים כדי לשחזר מחדש את הקירות ואת המרצפות שנהרסו בתהליך האיתור של הנזילה.

כיום, אינסטלאטורים מקצועיים המתמחים בתחום פועלים בעזרת ציוד טכנולוגי חדיש ומתקדם. מאז שהציוד הטכנולוגי הוכנס לשימוש, איתור נזילות הפך להיות פעולה פשוטה המתבצעת ללא שבירת קירות וללא הרס.

המצלמה התרמית גרמה למהפכה בתחום איתור הנזילות. איתור נזילות בעזרת המצלמה הפך להיות ממוקד, יעיל, ללא הרס ובעלויות כספיות זולות הרבה יותר. המצלמה יודעת להבחין בהבדלי הטמפרטורות במקומות שאותם היא מצלמת וממירה את ההבדלים לצבעים. לפי הצבע ולפי הבדלי הטמפרטורות אפשר לזהות בדייקנות את המקור לנזילה.

כדי לדעת איך להשתמש נכון במצלמה, כדי להבין את הצבעים ואת המסרים שמתקבלים בצילום יש צורך בהכשרה מיוחדת. המצלמה היא כלי עזר חשוב, אך עבודת האינסטלאטור חשובה לא פחות. אם האינסטלאטור לא ידע לפענח נכון את התמונה שמשדרת המצלמה הוא לא יצליח לאתר במדויק את המקור לנזילה.

בדירות ישנות לא כדאי לחכות לסימני הרטיבות ולסימנים נוספים המעידים על נזילות. אחת לתקופה כדאי להזמין אינסטלאטור מומחה כדי לבדוק האם יש נזילות בצנרת. תחזוקה נכונה של צנרת ישנה, תמנע בעיות, עוגמת נפש והוצאות כספיות גבוהות.