ת.ד 5265 נופית התקשרו 052-2790-978

איתור נזילה ברמת דויד, בית לחם הגלילית וכפר ורדים

איתור נזילה ברמת דויד, בית לחם הגלילית וכפר ורדים

נזילות מים הן מפגע אסתטי הפוגע באיכות החיים, הן גורמות לנזקים ברכוש, מסכנות את הבריאות של דיירי הבית ומורידות את ערך הנכסים. יש סימנים המעידים על נזילות המים ואסור להתעלם מהם. כל נזילת מים קטנה יכולה להיהפך לנזילת מים גדולה שתגרום לנזקים חמורים. איתור מוקדם של נזילות המים יצמצמם את הנזקים ויקל על פתרון הבעיה.

איתור נזילה ברמת דויד, בית לחם הגלילית וכפר ורדים – מהם הגורמים לנזילות?

אנשי מקצוע מומחים בתחום איתור נזילות מים מעריכים כי יש חמש סיבות עיקריות הגורמות לנזילת מים.

  • אחד הגורמים המרכזיים לנזילה היא צנרת ישנה, שחוקה ובלויה. שיני הזמן נוגסות בצנרת וגורמות לחלודה, לסדקים, לחורים בצנרת ופיצוצים. גם סתימות בצנרת, בעיות במרזבים או כשל באיטום גורמים לנזילה של מים ולבעיות רטיבות.
  • איטום לקוי של חדרי האמבטיה, השירותים והמטבח עלול לגרום לבעיות רטיבות וליצירת כתמי עובש, פטריות והתנפחות של הקירות.
  • כשלים בניקוז מי הגשמים בחלונות הבית, איטום לקוי של המרפסת או הגגות עלול לגרום לבעיות רטיבות חמורות. כאשר המים אינם מתנקזים היטב בשל בעיות במרזב או בשל כשלים בתשתית הגג, כאשר בתקרה נספגים כמויות גדולות של מים, במקרים חמורים התקרה עלולה להתמוטט ולסכן את דיירי הבית.
  • מים כלואים בתשתיות הרצפה גורמים לבעיות נזילות. המים הכלואים אינם עומדים במקום, הם מחפשים סדקים וחורים שדרכם הם יוכלו לפרוץ החוצה וגורמים לבעיות רטיבות קשות.

איתור נזילה ברמת דויד, בית לחם הגלילית וכפר ורדים –  על הסכנות ועל הנזקים

רטיבות בקירות הבית או בחול הנמצא תחת המרצפות גורמים לנזקים חמורים לחיפויי התקרה והרצפה. המרצפות משנות את צבעם, באריחי השיש והאבן עלולים להיווצר סדקים וכתמים וחיפוי הקירות יכולים לנשור כאשר בעיית הרטיבות מתגברת.

רטיבות בבית מפיצה ריח לא נעים ומסכנת את דיירי הבית. ברטיבות חמורה יופיעו סימני עש ופטריות על הקירות ויגרמו לבעיות בריאות. הרטיבות מסוכנת במיוחד לילדים קטנים, לנשים בהיריון, למבוגרים ולכל מי שסובל מאלרגיות או מבעיות בדרכי הנשימה.

רהיטים מעץ הסמוכים אל הקירות הרטובים כמו ארונות מטבח, ארונות באמבטיה או רהיטים אחרים הצמודים אל הקיר משנים את צורתם, מתנפחים ובסוף מתפוררים.

בכל מצב שבו מתגלים סימנים המעידים על נזילת מים, יש להזמין מיד אינסטלאטור מומחה. צוות העובדים בחברת "הום פיקס שילדקראוט" יגיע מיד אל ביתכם, יאתר בדייקנות את מקור הנזילה בעזרת ציוד טכנולוגי חדיש ומתקדם וידע לפתור את התקלה בהצלחה.