ת.ד 5265 נופית התקשרו 052-2790-978

איתור נזילה בקריות

איתור נזילה בקריות – אנחנו פה בשבילך

הגעתם הביתה מיום עבודה ארוך, הכנתם כוס קפה, התיישבתם על הספה והרמתם את הרגליים. אתם מתחילים להירגע, המחשבות מפסיקות להשתולל ואתם שוקעים לחלומות בהקיץ כשלפתע אתם רואים טיפה צונחת אל תוך הכוס שלכם. מאחר ואתם בתוך הבית אתם מרימים מיד את הראש למעלה ומגלים כתם של רטיבות על התקרה שמתחיל לטפטף ישירות עליכם. אמנם זה הזמן לחייג לשירות של איתור נזילה בקריות, אך זהו לא המקרה היחיד שבו תזדקקו לשירות שכזה. רוצים לדעת מתי להיות מוכנים עם החייגן המהיר? חברת "הום פוקס שילדקראוט" השתמשה בניסיון ארוך השנים שלה כדי להסביר לכם מתי תזדקקו לשירות של איתור נזילות.

איתור נזילה בקריות – לשמור לשעת הצורך

קניית בית חדש

בכל מקרה של קניית בית חדש יש עשרות דברים שחשוב לבדוק. כיצד נראים החדרים, מה מצב הרצפה וכמובן שיש לבדוק מה מצב הצנרת. כאשר אתם קונים בית אתם משקיעים מיליוני שקלים, לוקחים משכנתא וחושבים על כל צעד. מאחר ומדובר על תהליך כל כך עדין ומורכב, מומלץ לבדוק היטב גם את החלקים הנסתרים כדי לבחון שהם אכן עובדים כראוי וימשיכו לשרת אתכם לאורך שנים. בדיקת איתור נזילות לפני קניית בית יכולה לחסוך לכם שיפוצים ועשרות אלפי שקלים שלא תכננתם לבזבז.

רטיבות מהשכנים

בבתים משותפים, פעילויות רבות שעושים בתוך הבית משפיעות גם על השכנים. במידה והשכן בקומה שמעליכם החליט לבצע שיפוצים או לחשוף את אחד הצינורות שלו, הרטיבות עלולה לחלחל ישירות לביתכם. כמעט תמיד אפשר לתקן את הבעיות, אך מה אם השכן מכחיש כל קשר ומתנגד לשלם על תיקון הבעיה? בעזרת שירות של איתור נזילות ניתן לבחון בצורה מדוקדקת מהיכן מגיע מקור הנזילה. אם הוא אכן אצל השכנים, חברת "הום פוקס שילדקראוט" תוכל לתת לכם על כך חוות דעת הקבילה בבית המשפט שתזכה אתכם בכסף המגיע לכם.

ריחות טחב ועובש

טחב ועובש מופיעים במקומות בהם יש רטיבות מתמדת אשר אינה מטופלת כמו שצריך. בטבע הדבר יכול לקרות כמעט בכל מקום, אך בתוך הבית אין סיבה לקיום התופעה מאחר ולא אמור להיות מקור עומד של רטיבות. אם אתם מריחים טחב או עובש או רואים אותם על אחד הקירות יש לאתר במהירות את הנזילה שגרמה להיווצרותם כדי למנוע את התרחבות התופעה וכך ניתן יהיה להימנע מנזקים גדולים יותר שעלולים לקרות בהמשך הדרך.