ת.ד 5265 נופית התקשרו 052-2790-978

איתור נזילה בעתלית, זכרון יעקוב וחדרה

איתור נזילה בעתלית, זכרון יעקוב וחדרה – על בעיית הרטיבות

רטיבות בקירות ובתקרה מעידה על פיצוץ בצנרת. לכאורה איתור המקור של הנזילה בצנרת הוא פעולה קלה, אך רק לכאורה. לא תמיד סימני הרטיבות מעידים על מקור התקלה, במקרים רבים הפיצוץ בצנרת נמצא במקום רחוק יותר ורק כאן מצאו המים פרצה נוחה כדי לחלחל וליצור סימנים על הקירות. רטיבות בקירות עלולה לגרום לנזקים רבים, אל תתמהמהו, הזמינו מיד את חברת "הום פיקס שילדקראוט". צוות החברה מצויד בציוד הטכנולוגי החדיש ביותר, הוא יוכל לאתר ביעילות את מקור התקלה ולתקן אותה בהצלחה.

איתור נזילות בעתלית, זכרון יעקוב וחדרה – על סוגי הרטיבות השונים

רטיבות קפלארית היא רטיבות הנובעת מפיצוצים בצנרת המים או בצנרת הביוב. המים שפרצו דרך חור או סדק בצנרת הפגועה מחלחלים דרך שכבת החול תחת הרצפה או דרך הקירות וגורמים לכתמי רטיבות ולכתמי עובש בקירות, בתקרה או במרצפות.

רטיבות בתקרה נובעת כתוצאה מנזילות במערכת האינסטלציה שבדירה מעל. המים שמצטברים בחול הנמצא תחת המרצפות בדירה מעל מחלחלים למטה ומטפטפים בתקרה שלכם. גם שיפועים לא תקינים בגג או איטום לקוי עלולים לגרום לטפטופי מים ולרטיבות בדירה שלכם.

סדקים ואיטום לקוי של הקירות החיצוניים של המבנה גורמים לרטיבות. כאשר הקירות החיצונים אינם אטומים היטב או אינם מצופים בחומרים סופגים חודרת הרטיבות דרך הקירות החיצוניים ומתאדה. כאשר הרטיבות באה במגע עם הקירות הפנימיים מופיעים בתוך המבנה כתמי לחות, עובש פטריות ועוד.

ליקויים בניקוז המים במסילות החלון עלולים לגרום לבעיות רטיבות. במסילות החלונות  צריכים להיות פתחי ניקוז, וכשל בבניית פתחי הניקוז במסילות של החלונות גורם שהמים הזולגים על שמשת החלון לא מתנקזים היטב והם יוצרים סימני רטיבות מסביב לחלון.

לאילו נזקים גורמת הרטיבות

  • בכל מקום שבו מתרחשת תופעה של רטיבות, ברצפה, בקירות, בתקרה, במטבח או בחדרי האמבטיה היא גורמת לתוצאות אסתטיות לא נעימות.
  • הרטיבות עלולה לגרום לנזקים בריאותיים לדיירי הבית, במיוחד לילדים קטנים, לנשים בהיריון, לקשישים או לכל מי שסובל ממחלות ומבעיות בדרכי הנשימה. הרטיבות עלולה לגרום להחרפה של בעיות אלרגיות ושל בעיות נשימה.
  • רטיבות במצב מתקדם עלולה לגרום להתפוררות של הקירות. בתחילה ינשרו חתיכות טיח או חיפויי קירות ובמקרים קיצוניים הקיר ייחלש ועלול גם להתמוטט.
  • רטיבות ממושכת גורמת לשחיקה ולבלאי מואץ של מוטות הזיון ויסודות הבניין ועלולה במקרים קיצוניים לגרום להתמוטטות של המבנה.
  • רטיבות בדירה מורידה את ערך הנדל"ן. איגוד השמאים דיווח כי דירות הסובלות מבעיות רטיבות נמכר במחיר נמוך יותר מהמחיר הריאלי בשוק.

אל תחכו שרטיבות קטנה תהפוך לבעיה גדולה. ברגע שאתם מאתרים סימני רטיבות בבית. הזמינו את צוות המומחים של "הום פיקס שילדקראוט". הצוות מצויד במצלמה תרמית, הוא יצליח לאתר בדייקנות את המקור לנזילה, לפתור את הבעיה ולמנוע נזקים חמורים.