ת.ד 5265 נופית התקשרו 052-2790-978

איתור נזילה בעכו ונהריה

איתור נזילה בעכו ונהריה – איתור מוקדם ימנע נזקים רבים

שני גורמים עיקריים אחראים על הנזילות בצנרת, בעיות במערכת האינסטלציה ובעיות איטום המאפשרות חדירה של מי גשמים. סימני רטיבות בקירות כמו כתמי עובש, פטריות, קירות מתנפחים ועוד מעידים כי אתם סובלים מבעיות מנזילות בצנרת. אל תחכו עד שהנזק הגדול ייגרם, הקדימו רפואה למכה, הזמינו מיד את חברת "הום פיקס שילדקראוט" כדי לצמצם עד למינימום את הנזקים ולחסוך כסף רב. צוות החברה זמין, הוא נענה לכל קריאה, הוא צבר ניסיון רב בתחום של איתור נזילות, הוא עזר לאינספור לקוחות, הוא ידע איך לעזור גם לכם.

 איתור נזילה בעכו ונהריה – מהם הסימנים המאותתים על נזילות

  • חשבונות מים חריגים וגבוהים מהממוצע מעידים על בעיות נזילות בדירה.
  • ירידה בלחץ של זרם המים עלולה לאותת כי בצנרת יש נזילת מים.
  • סימני רטיבות בקירות או בתקרה כמו סימני קילוף של טיח, נשירת טיח, נשירה של חיפוי קירות, כתמים, עובש ופטריות בקירות מעידים בבירור כי יש נזילה בצנרת המבנה.
  • כתמים על הרצפה או על הפרקט הם אחד הסימנים לבעיות נזילות.

סימני הנזילה אינם מעידים על המקור של הנזילה. לא אחת הפיצוץ בצנרת קרה במקום מרוחק, אך כאן מצאו המים דרך נוחה לחלחל וגרמו לסימני הנזילה. כדי לאתר במדויק את מקור הנזילה יש צורך בציוד טכנולוגי מיוחד, מצלמה תרמית, ובאינסטלאטור מקצועי שיודע לעבוד נכון עם הציוד הטכנולוגי החדיש.

איתור נזילה בעכו ובנהריה –  האם ואיפה יש נזילה

לפני שאתם מזמינים אינסטלאטור מומחה בתחום איתור נזילות כדאי לסגור את הברז הראשי בבית ובגינה ולבדוק את שעון המים. אם השעון ממשיך לעבוד כנראה שבקירות יש נזלת מים והם ממשיכים לנזול כל הזמן.

רגע אחרי שגיליתם שיש בבית נזילת מים ורגע לפני שהזמנתם את האינסטלאטור כדאי לבדוק את הברזים והניאגרות בבית. לפעמים המקור לנזילה הוא ברז מטפטף והחלפה של גומיית האיטום בברז תפתור את הבעיה.

כדי לאתר נזילות בצנרת המים חשוב לברר באיזו צנרת יש נזילה, בצנרת המים הקרים או בצנרת המים החמים. נסו לסגור את כל הברזים המובילים את המים החמים, אם שעון המים ממשיך לעבוד, כנראה שהנזילה היא בצנרת המובילה את המים הקרים ולהפך.

המצלמה התרמית יצרה מהפך באיתור הנזילות. לפני שהמצלמה הוכנסה לשימוש איתרו האינסטלאטורים נזילות בשיטת הניסוי והטעיה. הם הרימו בלטות רבות ושברו קירות מיותרים עד אשר גילו את המקור המדויק לנזילה. המצלמה התרמית שינתה את כללי המשחק. היא מצלמת את האזור החשוד ומחלקת אותו לפי הבדלי טמפרטורות. כאשר הטמפרטורה בקיר חריגה, מבין האינסטלאטור כי באזור זה יש בעיה ומאתר במדויק את מקור הנזילה.