ת.ד 5265 נופית התקשרו 052-2790-978

איתור נזילה בנתניה וכפר יהושוע

איתור נזילה בנתניה וכפר יהושוע – על כל שאלה תשובה

נזילות הן אחת הבעיות החמורות המתרחשות במערכת האינסטלציה. נזילות עלולות להיות בדירות חדשות ובדירות ישנות וכדי לפתור את התקלה בהצלחה יש צורך בידע רב, בניסיון ובציוד טכנולוגי חדיש. צוות העובדים בחברת "הום פיקס שילדקראוט" מעמיד לרשות הלקוחות את כל הידע והניסיון שהוא צבר ועונה על שאלות נפוצות.

  • שאלה: האם אפשר להשתמש במצלמה התרמית לאיתור נזילות בתוך הבית ואיך היא עובדת?

תשובה: המצלמה התרמית עובדת על הפרשי טמפרטורות. והיא מסייעת לנו לאתר נזילות מים בצנרת הביתית, בצנרת המים, בצנרת המובילה את מי השופכין ובצנרת הביוב. הסריקה של המצלמה מתבצעת ללא הרס ובסופה מתקבלת תמונה צבעונית המעידה על הפרשי טמפרטורות בקירות. במקומות שבהן יש טמפרטורה חריגה, זה המקור לנזילה.

  • שאלה: אני גר בנתניה ואני עומד לחתום על קניית דירה מיד שנייה. התעורר בי החשד כי בדירה יש נזילות מים ובעל הדירה מסתיר אותן באמצעות צביעת הדירה. איך אוכל לבדוק האם באמת יש נזילות מים.

תשובה: צוות העובדים בחברת "הום פיקס שילדקראוט" ישמח לעזור לך באיתור נזילות מים בדירה. צוות העובדים משתמש בציוד טכנולוגי חדיש לאיתור הנזילה ועבר הכשרה מיוחדת בשימוש בציוד החדיש. נוכל לאתר בדייקנות כל נזילה, תחת הרצפה, בצנרת המים או בצנרת הביוב בלי לשבור קירות ובלי לגרום להרס.

  • שאלה: רכשתי בית גדול ויקר בכפר יהושוע ולאחרונה התגלו סימני רטיבות בחדר השינה. איך אוכל לאתר את הנזילה בלי לגרום להרס לבית החדש?

תשובה: בשנים האחרונות חלה מהפכה בתחום איתור נזילות בנתניה וכפר יהושוע ובכל מקום. בעבר כדי לאתר את מקום הנזילה גרמו העובדים להרס רב ומיותר. הם נאלצו לשבור קירות ולהרים מרצפות כדי לאתר את הנזילה. בחברת "הום פיקס שילדקראוט" מאתרים נזילות בקלות ובדייקנות הודות לשימוש במצלמה התרמית. המצלמה התרמית מזהה את מקור הנזילה באמצעות גלי חום. צוות העובדים בחברה עבר הכשרה מיוחדת והוא יודע איך לעבוד עם המצלמה התרמית ולאתר נזילות ללא הרס וללא לכלוך מיותר.

  • שאלה: בחודשים האחרונים קיבלתי חשבונות מים חריגים, גבוהים מהרגיל. למה זה קורה?

תשובה: חשבונות מים גבוהים מהרגיל יכולים להעיד על נזילות מים בצנרת. כדי להיות בטוח כי אכן יש נזילה מומלץ לבצע בדיקה פשוטה. יש לסגור את כל הברזים בבית, כולל ברז המים הראשי. אם שעון המים ממשיך לתקתק, כנראה שיש נזילה בצנרת וכדאי להזמין אינסטלאטור מומחה בתחום איתור נזילות.