ת.ד 5265 נופית התקשרו 052-2790-978

איתור נזילה בנחשונים, עין הוד וגבעת אילה

איתור נזילה בנחשונים, עין הוד וגבעת אילה – הקדימו רפואה למכה

 נזילות מים פוגעות באיכות החיים. הן מהוות מפגע אסתטי, מסכנות את הבטיחות של דיירי הבית, גורמות לליקויים במבנה ומורידות את ערך הנכסים. למים יש כוח להרוס כל מבנה, טיפה ועוד טיפה מצטברות לנזילה גדולה העלולה לגרום לנזקים רבים. אל תחכו עד שהנזק הגדול כבר נעשה, שימו לב לסימנים המעידים על נזילת מים, הקדימו רפואה למכה והזמינו מיד את המומחים.

איתור נזילה בנחשונים, עין הוד וגבעת אילה - מהם הסימנים המעידים על נזילות מים

  • חשבונות מים חריגים, גבוהים מהממוצע, הם אחד הסימנים המעידים על נזילות מים.
  • כתמים על הקירות, כתמי עובש, פטריות, ריח רע מהקיר, קיר מתנפח ועוד  מאותתים על נזילה בצנרת. אל תחכו עד שהנזילה תתעצם והנזק יגדל, הזמינו עוד היום את המומחים כדי לאתר את הנזילה, לתקן ולצמצם את הנזקים.
  • בעיות של בידוד בקיץ או בחורף מעידות על פיצוצים בצנרת. נזילות מים גורמות לפגיעה בבידוד של הבית. אם אתם לא מצליחים לחמם היטב את הבית בחורף או לקרר אותו בקיץ, ייתכן ויש לכם נזילת מים.
  • זרם מים חלש בצנרת הוא גם אחד הסימנים לנזילות.

איתור נזילה בנחשונים, עין הוד וגבעת אילה – רגע לפני שמזמינים את האינסטלטור

כדי להיות בטוחים כי בביתכם יש נזילת מים אתם יכולים לעשות לבד בדיקה פשוטה. סגרו את כל הברזים בבית, וגם בגינה, כולל את הברז המרכזי. גשו לשעון המים ובדקו האם הוא ממשיך לעבוד. אם כן, כנראה שבצנרת יש נזילה והמים ממשיכים לזרום.

בשלב שני יש לבדוק את כל הברזים והניאגרות. לפעמים ברז מטפטף הוא הסיבה לכך ששעון המים ממשיך לעבוד. החלפה של גומיית האיטום תפתור את הבעיה. לא מצאתם טפטופים, הזמינו מיד אינסטלטור מומחה בתחום איתור נזילות מים.

איך לבחור אינסטלטור לאיתור נזילות?

לא כל אינסטלטור מומחה באיתור נזילות. כבר בשיחת הטלפון הראשונה חשוב לבדוק מהו הניסיון של האינסטלטור בתחום ובאיזה ציוד הוא משתמש. הציוד הטכנולוגי שבו משתמש האינסטלטור הוא המפתח לאיתור הנזילה במהירות, ביעילות ובדייקנות. חשוב לוודא האם  בעל המקצוע שהזמנתם מצויד במצלמה תרמית והאם הוא מיומן בהפעלתה.

הזמינו אינסטלטור זמין שיוכל להגיע בהקדם. אל תסכימו לדחות את ביקור האינסטלטור בכמה ימים. נזילות מים עלולות לגרום לנזקים רבים, ככל שתקדימו לטפל בבעיה, כך תצליחו למזער את הנזקים.

כמו בכל תחום גם בבחירת אינסטלטור כדאי לקבל המלצות. אינספור לקוחות ישמחו להמליץ על חברת ,הום פיקס שילדקראוט". העבודה מקצועית, הציוד חדש ועדכני והשירות אדיב.