ת.ד 5265 נופית התקשרו 052-2790-978

איתור נזילה בחיפה, נשר וחוף הכרמל

איתור נזילה בחיפה, נשר וחוף הכרמל – המדריך בשבילך

בכל בית, חדש או ישן, יש צורך לבצע תיקונים. ישנן פעמים בהן הקירות מתקלפים, בבתים אחרים דווקא מערכת החשמל היא זאת שעושה את עיקר הבעיות וישנן בתים בהם צריך לבדוק את מערכת המים והביוב מאחר ובה יש בעיה. רוב האנשים אינם מכירים את מערכת המים ומבוהלים מהמחשבה שעכשיו יהיה עליהם לאתר את הבעיה. לפני שאתם מתחילים לשבור קירות או שוקעים בייאוש, שאלנו את המומחים של חברת "הום פוקס שילדקראוט" מה הם הדברים בעקבותיהם כדאי להזמין שירותי איתור נזילה בחיפה, נשר וחוף הכרמל.

איתור נזילה – כל הסיבות

חשבון מים גבוה

רבים אינם מודעים לעובדה זו, אך חשבונות המים אינם גזירה משמיים. אם בכל חודש אתם מקבלים חשבונות ממוצעים ולפתע יש לכם זינוק גבוה במיוחד במחיר, הדבר הראשון שיש לבצע הוא איתור נזילה. המים הזולגים ללא השגחה יסבירו את הקפיצה הגבוהה בחשבון המים ותוכלו לפתור את שתי הבעיות במכה אחת.

רטיבות בתקרה

אחת הבעיות הנפוצות ביותר. כאשר התקרה מתחילה לגלות סימני רטיבות הבעיה יכולה להיות אצל השכנים מלמעלה או אפילו בצנרת שלכם, אך ללא אמצעים מקצועיים אין דרך לדעת זאת. ברגע שרואים בפעם הראשונה את הרטיבות מומלץ להזמין שירותי אינסטלציה מקצועיים לאיתור התקלה. ככל שממתינים הבעיה מחמירה, ולעיתים תקלה שהיה ניתן לפתור בתיקון קל יכולה להיגרר להחלפת תקרה, שבירת צינורות וצביעה מחדש של כל האזור.

שעון מים מסתובב ללא בקרה

אם אתם חושדים שיש לכם נזילה הנה דרך בדיקה אפשרית שלא מתאימה רק בתהליך של איתור נזילה בחיפה, נשר וחוף הכרמל. סגרו את כל הברזים, הפסיקו את מכונת הכביסה ובטלו את מערכת ההשקיה במידה ויש. לאחר כל אלו שעון המים אמור לעמוד מאחר ואינכם מזרימים מים משום מקום הנראה לעין. אם השעון ממשיך להסתובב סימן שמים ממשיכים לזרום במקום כלשהו למרות שאינכם מעוניינים בכך, כך שקיימת נזילה אותה יש למצוא בהקדם.

שינויי צבע ברצפה

כאשר ישנה נזילה ברצפה, בהתחלה לא תבחינו בכך, אך עם הזמן לפתע תשימו לב לשינויי פיגמנטציה ברצפה. תוכלו להבחין בגוונים שונים באזורים שונים ולראות איך הכתמים מתפשטים לאיטם ומשפיעים על המראה של הרצפה כולה סביבם. ניתן להימנע מכך על ידי הזמנת איתור נזילה שיוכל לבחון היכן הבעיה ולתקן אותה לפני שהיא מתפשטת לכל עבר ומשפיעה על המראה של הרצפה כולה.