ת.ד 5265 נופית התקשרו 052-2790-978

אינסטלטור בתימרת וציפורי

אינסטלטור בתימרת וציפורי – טיפים ועצות טובות

אינסטלאטור בתימרת וציפורי הוא בעל המקצוע שיעזור לכם ברגעי מצוקה בכל שעה משעות היממה. התעוררתם באמצע הלילה והכיור עולה על גדותיו, סוף השבוע הגיע, אבל דווקא עכשיו מטפטפות טיפות מים מהתקרה ומאיימות להציף את הסלון, רשמו לפניכם את מספר הטלפון של חברת "הום פיקס שילדקראוט". החברה מקצועית, הצוות מיומן ואדיב, העובדים נגישים וזמינים והם יעזרו לכם לפתור בהצלחה כל תקלה במערכת האינסטלציה, בכל שעה.

אינסטלאטורים בתימרת וציפורי – שישה טיפים שיעזרו לכם לשמור על מערכת תקינה

  • כדי להימנע מבעיות במערכת האינסטלציה וכדי לחסוך כסף בתיקוני אינסטלציה חשוב לשמור על התחזוקה של מערכת האינסטלציה. הניחו בפתחי הכיורים מסננות כדי למנוע חדירה של שאריות מזון, שומנים, שערות ועוד אל פתחי הניקוז ואל הצנרת המובילה את מי השופכין לביוב המרכזי. אל תשליכו מגבונים לחים, קסמי אוזניים או תחבושות היגייניות אל האסלה. נתוני הסטטיסטיקה מלמדים כי השלכת חומרים זרים אל האסלה היא הגורם המרכזי להיווצרות סתימות באסלה.
  • פעם בשבוע מומלץ לשפוך מים רותחים אל פתחי הניקוז שבכיורים. אם אתם שמים לב כי המים יורדים לאט יורד כדאי לפזר אבקת סודה לשתיה בפתח הכיור ומעליה לשפוך חומץ סינטטי. התסיסה של החומץ ואבקת הסודה לשתיה תפתח סתימות קלות עוד לפני שהן יהפכו לסתימות מורכבות וקשות יותר.
  • אם יש לכם סימנים המעידים על רטיבות או על נזילות ערכו את הבדיקה הבאה: סגרו את ברז המים הראשי בדירה והביטו בשעון המים, אם הוא ממשיך להסתובב כנראה שיש נזילת מים. אל תמתינו, הזמינו מיד אינסטלאטור מומחה באיתור נזילות לפני שהמים המחלחלים בקירות יגרמו לנזקים רבים, לעתים גם בלתי הפיכים.
  • סתימות קלות אפשר לפתוח לבד בעזרת פומפה או קפיץ אינסטלאטורים. בחנויות רבות מוכרים תרסיסים כימיים המיועדים לפתיחת סתימות, נסו להימנע מהשימוש בחומרים כימיים, הם עלולים לגרום נזק לצנרת. כדאי להזמין אינסטלאטור שיפתח את הסתימה במקצועיות ללא נזקים לצינורות.
  • אם אתם נעדרים מהבית לתקופה ארוכה כדאי לסגור את ברז המים הראשי. סגירת הברז הראשי תמנע נזקים ובעיות רבות אם דווקא בתקופת ההיעדרות שלכם תתרחש תקלה בצנרת כמו סתימה או פיצוץ ועוד.
  • בדרך כלל סתימה רצינית וקשה בקומה גבוהה מעידה על סתימה בקומה נמוכה יותר או בצנרת המשותפת לכל דיירי הבניין, הזמינו מיד אינסטלאטור ושתפו את ועד הבית כבר בשלבים המוקדמים של הטיפול.