ת.ד 5265 נופית התקשרו 052-2790-978

אינסטלטור ברמת דויד, בית לחם הגלילית וכפר ורדים

אינסטלטור ברמת דויד, בית לחם הגלילית וכפר ורדים

מערכת האינסטלציה היא אחת המערכות המורכבות והמסובכות בכל מבנה, בבית פרטי ובמיוחד בבניינים רבי קומות. רק אינסטלאטור מקצועי יוכל לסייע לכם במקרה של תקלה במערכת. אל תזלזלו בתקלות קטנות, גם הן דורשות טיפול מקצועי. אם לא תטפלו בתקלות במקצועיות, כל תקלה קטנה עלולה להפוך במהירות לתקלה מורכבת, קשה ויקרה לתיקון.  גיליתם תקלות במערכת האינסטלציה, אל תהססו, הזמינו מיד את צוות המומחים של חברת "הום פיקס שילדקראוט". אינספור לקוחות ישמחו להמליץ על המקצועיות, על האמינות, על השירות האדיב ועל העמידה בלוח הזמנים.

אינסטלאטור ברמת דויד, בית לחם הגלילית וכפר ורדים – איך נוכל להבדיל בין אינסטלאטור מקצועי לאינסטלאטור חובב?

מחירים זולים במיוחד שמבקש האינסטלטור עבור תיקוני אינסטלציה שונים יכולים להעיד על אינסטלאטור חסר ניסיון ועל שימוש בחומרי גלם זולים במיוחד. אל תתפתו למחירים זולים, אך עם זאת גם מחיר גבוה מהממוצע אינו מעיד על עבודה מקצועית ואיכותית.

אינסטלטורים מקצועיים הם בעלי תעודת הסמכה. תעודת ההסמכה מעידה כי  האינסטלאטור עבר קורס מקיף בנושא האינסטלציה, הוא מכיר את כל הבעיות והתקלות, הוא יודע לאבחן אותם והוא ידע גם להציע פתרונות. כדי לקבל תעודת הסמכה על הלומד לעמוד בהצלחה במבחן תיאורטי ובמבחן מעשי.

הציוד החדיש והעדכני הוא אחד ההבדלים המשמעותיים בין אינסטלאטור מקצועי לאינסטלאטור חובב. אינסטלטור מקצועי משקיע כסף בקניית ציוד חדיש ועדכני שיסייע לו לאתר תקלות ולפתור אותן ביעילות, ללא הרס וללא בזבוז של זמן יקר.

על אינסטלטור מקצועי אפשר לקבל המלצות, על אינסטלטור חובב קשה לקבל המלצות. לפני שאתם מזמינים אינסטלאטור כדאי לקבל עליו המלצות מחברים או משכנים. בעידן האינטרנט רשת האינטרנט משמשת כמקור מצוין לאיתור המלצות על האינסטלאטור. בפורומים הייעודיים העוסקים בתחום האינסטלציה ובאתרים המדרגים בעלי מקצוע תוכלו לדלות המלצות עדכניות ולהיות בטוחים שהאינסטלטור שבחרתם הוא מקצועי ובעל ניסיון.

הניסיון הוא אחד הפרמטרים המעידים על המקצועיות והרצינות של האינסטלטור. שוק האינסטלטורים פרוץ וכל יום קמים ונופלים אינסטלטורים חדשים, אינסטלטור ותיק שהצליח לשרוד זמן רב בשוק התחרותי הוא ודאי אינסטלטור מקצועי ומומלץ.

אינסטלאטור מקצועי מעניק אחריות על העבודה ומתחייב לתקן תקלות חוזרות בתקופת האחריות ללא תשלום. חשוב לדעת כי לא על כל תיקון מקבלים אחריות. על פתיחת סתימות, למשל, לא מקבלים אחריות מאחר והתקלה תלויה בהרגלי השימוש של הצרכן. לעומת זאת על התקנת נקודת מים או על הרכבת כלים סניטריים אינסטלטור מקצועי יעניק תעודת אחריות.

אל תהססו לשאול את האינסטלאטור שאלות. אינסטלטור אדיב ורציני יענה לכם בסבלנות על כל השאלות.