ת.ד 5265 נופית התקשרו 052-2790-978

אינסטלטור בצפון

אינסטלטור בצפון –  בעל המקצוע הכי חשוב שיש

לכל אחד מאתנו יש אנשי מקצוע שאיתם הוא ממשיך לאורך כל הדרך. בעל המוסך הקבוע שרק אליו מביאים את האוטו לטיפולים, המכולת השכונתית שממשיכים לפקוד גם כשיש סופר מרקט גדול לא רחוק, וכמובן האינסטלטור ששום סתימה לא נפתחת בלעדיו. כשאתם מתחילים לגבש לעצמכם את רשימת אנשי המקצוע שלכם, איך אתם יודעים לבחור אינסטלטור בצפון שיהיה הכי נכון בשבילכם? שתוכלו להרגיש איתו בנוח ויענה על הצרכים שלכם? שאלנו את המומחים של חברת "הום פוקס שילדקראוט" והנה כמה דברים שחשוב מאוד לבדוק כשאתם מחליטים על איש המקצוע שילווה אתכם בשנים הבאות.

אינסטלטור בצפון – הדברים שחשוב לבדוק

מקצועיות

בשוק האינסטלטורים אין פיקוח מסודר, כך שכל אחד יכול לבוא מחר ולהקים עסק בתחום, גם ללא ידע קודם בתחום! מאחר ואף אחד לא אוהב להיות שפן ניסיונות, יש לוודא היטב מהי רמת המקצועיות של האינסטלטור שאותו אתם מזמינים. ניתן לשאול כבר בטלפון באלו סתימות הוא טיפל בעבר, היכן הוא למד את המקצוע ולבקש ממנו ממליצים. כך תוכלו להיות רגועים יותר ולדעת שאתם עובדים עם מקצוען שמכיר את התחום היטב.

אמינות

בסופו של יום, הדבר החשוב ביותר אצל איש המקצוע אותו אתם מזמינים הביתה הוא אמינות. אחרת איך תוכלו לדעת האם התקלה המדוברת היא אכן נכונה או שמדובר על המצאה שנועדה להוציא מכם כספים? וודאו היטב אצל ממליצים – שכנים, קרובי משפחה וחברים כיצד האינסטלטור שאתם בוחנים. האם הוא אמין? האם נתן להם סקירה מדויקת ועמד בהתחייבויותיו?

ניסיון

כמו בכל תחום אחר, מידת הניסיון של האינסטלטור יכולה להשפיע על עבודתו בצורה ישירה. ככל שאיש המקצוע נתקל ביותר בעיות, עבר ביותר בתים וטיפל במצבים מורכבים – סביר להניח שהוא יידע ויכיר גם את המצב הייחודי שבו אתם נמצאים. מסיבה זו יש לבדוק מהי מידת הניסיון של המועמד וכמה שנים הוא עובד בתחום. המשפט: "אין חכם כבעל ניסיון" תקף גם לתחום האינסטלציה ולכן חשוב לשים לב למידת הניסיון אתה האינסטלטור מגיע אליכם.

מחיר

זהו פרמטר חשוב, אך לא הקריטי מבין כולם. כולנו רוצים לשלם מחירים זולים ולא להוציא כסף רב, אך לעיתים ישנם שירותים שדורשים תשלום גדול – גם בתחום האינסטלציה. לכן, כדאי לשאול את איש המקצוע על טווח המחירים לפני שהוא מתקן את התקלה ולוודא שזהו אכן הטווח הממוצע בתחום. ניתן לעשות זאת באמצעות הרשת וכך לחסוך לעצמכם כסף רב. למרות זאת, חשוב לזכור שאיש מקצוע מנוסה ומקצועי ייקח סכומים גבוהים יותר מאינסטלטור מתחיל ויש להתחשב בכך בשקלול המחיר.