ת.ד 5265 נופית התקשרו 052-2790-978

אינסטלטור בעתלית, זכרון יעקוב וחדרה

אינסטלטור בעתלית, זכרון יעקוב וחדרה - כל מה שצריך לדעת על איתור נזילות

בכל מקום מחפשים אינסטלאטור בשל השכיחות הרבה של תקלות במערכת האינסטלציה. כל תקלה, גם תקלה קטנה שאינה קשה לתיקון עלולה להשבית את השגרה ולגרום לעוגמת נפש לדיירי הבית, אך לא כל אינסטלאטור ידע לפתור בעיות מורכבות במערכת האינסטלציה כמו איתור נזילות או פתיחת סתימות. אם אתם מחפשים אינסטלאטור מקצועי ומיומן שידע לתקן במקצועיות גם תקלות מורכבות, צרו קשר עם חברת "הום פיקס שילדקראוט". צוות החברה צבר ניסיון רב ומצויד בציוד הטכנולוגי החדיש ביותר, הוא ישמח להעמיד לרשותכם את כל הידע והניסיון שנצברו במהלך שנות עבודה רבות.

אינסטלאטור בעתלית, זכרון יעקוב וחדרה – למה חשוב להזמין מומחה לאיתור נזילות?

איתור נזילות היא אחת הבעיות המורכבות ביותר שרק אינסטלאטור שצבר ניסיון ומצויד בציוד הטכנולוגי החדיש ביוצר ידע לפתור בהצלחה.

גם כאשר נדמה כי יודעים בוודאות היכן נמצא המקור לנזילת מים חשוב לוודא זאת בבירור לפני שמתחילים לשבור את הקיר או להרים את המרצפות. סימני הנזילה כמו כתמים בקיר, נפיחות או טפטוף של טיפות מים אינם מעידים בהכרח כי הנזילה נמצאת במקום קרוב. לעתים הנזילה נמצאת במקום מרוחק, אך המים מצאו פרצה נוחה לחלחל במקום אחר. רק ציוד טכנולוגי מקצועי ועדכני יצליח לאתר בוודאות את מקור הנזילה וימנע הרס מיותר.

השימוש במצלמה תרמית היא הדרך היעילה, הקצרה והבטוחה ביותר לאיתור נזילות.  המצלמה התרמית מצלמת את הטמפרטורה באזורים שבהם קיים חשד לנזילה ומתרגמת את הטמפרטורה לצבעים. הבדלי הצבעים מסמלים את הבדלי הטמפרטורות. בכל מקום שיופיעו צבעים חמים במיוחד, יעיד הדבר על נזילה מקומית בצנרת המובילה מים חמים. צבעים קרים מעידים על טמפרטורה נמוכה ועל הימצאות נזילה מצינור המים הקרים באזור המצולם. המצלמות התרמיות הם כלי עבודה חיוני לכל אינסטלאטור, הן מאתרות בקלות ובדייקנות נזילות מים, מאתרות צנרת סדוקה וחלודה ועוד.

נזילות מים מורידות את ערך הדירה. איגוד השמאים קבע כי דירות עם נזילות מים נמכרות  במחיר נמוך יותר מאשר המחיר הריאלי שלהן בשוק. לפני שאתם קונים דירה מיד שנייה, כדאי להזמין בעל מקצועי מיומן המצויד במצלמה תרמית לאיתור נזילות. חשוב לדעת כי לא כל אינסטלאטור יודע להשתמש במצלמה התרמית, פענוח המסרים של המצלמה דורש הכשרה מיוחדת וניסיון רב שנים.

נזילות מים גורמות לנזקים רבים בדירות. הם יוצרות כתמי עובש על הקירות, ריח לא נעים בבית, פוגעים בבידוד של הדירה ואינם מאפשרים לחמם ביעילות את הבית בימי החורף ולקרר אותו בימי הקיץ.

נזילות מים לא נעלמות לבד. להפך, כל נזילה קטנה הופכת לאחר זמן רב לנזילה גדולה, מורכבת ויקרה יותר לתיקון. אל תחכו עד שהנזילות יגרמו לנזקים רבים בבית שלכם, הזמינו עוד היום את צוות המומחים מחברת "הום פיקס שילדקראוט".