ת.ד 5265 נופית התקשרו 052-2790-978

אינסטלטור בנתניה וכפר יהושוע

אינסטלטור בנתניה וכפר יהושוע – כל תחומי ההתמחות של האינסטלאטור

מי  מאתנו לא נתקל לפחות פעם אחת באסלה או צנרת סתומה, בפיצוץ בצנרת או בכתמי רטיבות על הקירות. מספר הטלפון של אינסטלאטור מקצועי חייב להיות ברשימת אנשי הקשר בטלפון שלכם. אינסטלאטור מקצועי מתמחה בתחומים רבים והוא בעל המקצוע שיפתור לכם בעיות רבות ומגוונות במערכת האינסטלציה. רשמו לפניכם את מספר הטלפון של חברת "הום פיקס שילדקראוט", צוות החברה זמין, השירות אדיב ומקצועי והמחירים אטרקטיביים.

במה מתמחים האינסטלאטורים?

האינסטלאטור מתקין את מערכות האינסטלציה בבתים חדשים ובבתים ישנים העוברים שיפוץ. כאשר מתקינים את מערכות האינסטלציה חשוב לוודא כי הן עשויות מהחומרים הטובים ביותר וכולם בעלי תו תקן מוכר ומקובל. מערכות האינסטלציה היא מערכת שצריכה לשרת אותנו שנים ארוכות ולכן לא כדאי לחסוך בעלויות, חשוב לבחור את החומרים הטובים ביותר.

בעבר, צינורות האינסטלציה היו עשויות מברזל והם החלידו ונסדקו במשך השנים. כיום הצנרת עשויה מצינורות פלסטיק או מצינורות נחושת ואלומיניום. לכל סוג של צנרת יש יתרונות וחסרונות ורק אינסטלאטור מקצועי ואמין ידע להמליץ לכם על סוג הצנרת המתאימה ביותר.

אינסטלאטורים מתקנים בעיות ותקלות במערכות אינסטלציה ישנות. פתיחת סתימות, איתור נזילות מים, פיצוצים בצנרת הם בין התקלות השכיחות, במיוחד בצנרת ישנה. אינסטלטור מקצועי ידע לאבחן את התקלות במהירות ולאתר את המקור שלהן הודות לציוד טכנולוגי חדיש ומתקדם. כאשר אתם מזמינים אינסטלאטור חשוב לבדוק מהו הניסיון שלו ובאיזה ציוד הוא משתמש.

אינסטלאטורים מרכיבים את הכלים הסניטריים המשמשים אותו בחדרי הרחצה, בשירותים וגם במטבח. הם מחליפים אסלות, כיורים, ברזים ועוד. כאשר אתם מחליפים את הכלים הסניטריים חשוב לבדוק כי הכלים החדשים הם באיכות גבוהה. טיפ שלנו: אם אתם רוצים להוזיל את עלויות התיקון, כדאי לקנות את הכלים הסניטריים בעצמכם. כך תהיו בטוחים כי הכלים שקניתם איכותיים, תחסכו את פער התיווך ותצליחו להוזיל את מחיר התיקון.

מים חמים הם הבסיס לאיכות חיים. מי לא חולם על מקלחת חמה ומרעננת בתום יום עבודה מעייף במיוחד. לא תמיד אנחנו מצליחים ליהנות מהמקלחת, לעתים המים לא חמים מספיק ולעתים זרם המים איטי ולא נעים. אינסטלטור מקצועי יפתור את הבעיות. הוא מכיר את כל הסיבות והגורמים ללחץ מים נמוך ולזרימת מים חלשה ואם המים לא חמים, הוא יחליף את גוף החימום ויחזיר לנו את ההנאה ממקלחת חמה.

מחפשים אינסטלטור מקצועי? צרו קשר עם "הום פיקס שילדקראוט". אנו מעניקים תעודת אחריות על כל עבודה.