ת.ד 5265 נופית התקשרו 052-2790-978

אינסטלטור בנופית ואלוני אבא

אינסטלטור בנופית ואלוני אבא - על תיקוני אינסטלציה בדירות שכורות

 סטודנטים, זוגות צעירים וגם משפחות מבוססות גרים בדירות שכורות. חלק גדול מהדירות המשמשות להשכרה, במיוחד את הסטודנטים, הם דירות עם מערכות אינסטלציה ישנות המאופיינות בתקלות רבות. אינסטלאטורים רבים מוזעקים לדירות השכורות כדי לתקן את כל סוגי הבעיות כמו פתיחת סתימות, איתור נזילות, בעיות בדודי שמש ועוד.

שישה דברים שחשוב לדעת על מערכות האינסטלציה בדירות שכורות

דירה שכורה היא דירה המאופיינת בתחלופה גבוהה של דיירים. מטבע הדברים דיירים זמניים לא מתחזקים היטב את הדירה ואת מערכות האינסטלציה, ולכן מערכות האינסטלציה נשחקות ומתבלות מהר יותר מאשר בדירות פרטיות שבהן מקפידים בעלי הדירה על תחזוקה נאותה וקבועה של המערכת. אם בעל הדירה לא ביצע שיפוץ גדול ויסודי הכולל את החלפת מערכת האינסטלציה, סביר להניח כי האינסטלטור יבקר בדירה שלכם פעמים רבות וייהפך לאחד מבעלי המקצוע הנדרשים  ביותר.

בדירות שכורות רבות הכלים הסניטריים ישנים, לא אסתטיים ולא נעימים. דיירים רבים המתכננים להישאר תקופה ארוכה בדירה מעדיפים להחליף את הכלים הסניטריים, אפילו על חשבונם. אם מחליפים את הכלים הסניטריים כדאי לכם לקנות אותם לבד. בדרך זו תצליחו לחסוך את פער התיווך ולהוזיל את עלויות התיקון.

אם יש לכם כתמי רטיבות על התקרה, על הקירות או על המרצפות או אם הקירות מתנפחים, כנראה שיש נזילת מים מהצנרת הישנה. אל תוותרו, דרשו מבעל הדירה להזמין בדחיפות אינסטלאטור מקצועי. מגורים בדירות רטובות עלולים לפגוע בבריאות, במיוחד בילדים, בקשישים, בנשים בהיריון ובכל מי שסובל מבעיות ומחלות בדרכי הנשימה.

בדרך כלל על בעל הדירה לשאת בעלויות של תיקוני האינסטלציה, אך לא בכולם. פתיחת סתימות היא תקלה שהנובעת מהתנהגות השוכרים. סתימות בצנרת נוצרות בשל חדירת חומרים זרים ומתכלים אל פתחי הניקוז, תקלה שבעל הדירה אינו נושא באחריות התיקון שלה. כדי למנוע סתימות, הניחו מסננות על פתחי הניקוז בכיורים ואל תשליכו לאסלה מגבונים לחים, קסמי אוזניים, תחבושות היגייניות ועוד חומרים שלא מתכלים במים וגורמים לסתימות.

אם דוד השמש בדירה השכורה ישן וכבר ידע ימים טובים יותר אתם עלולים לסבול מהיעדר מים חמים או מזרימה איטית של המים בצנרת ובברז. לא תמיד חייבים להחליף את הדוד הישן בדוד חדש, אינסטלטור מקצועי ידע לאבחן את הבעיות הגורמות ללחץ מים חלש בצנרת או להחליף את גוף החימום בעלות נמוכה. החלפת גוף החימום הישן בגוף חימום חדש תאיץ את התחממות המים בדוד והמקלחות שלכם יהיו הרבה יותר נעימות ומרעננות.

 גרים בדירה שכורה?  מחפשים אינסטלאטור בנופית ובאלוני אבא, החזיקו במקום בולט את מספר הטלפון של חברת "הום פיקס שילדקראוט". צוות העובדים בחברה מכיר היטב את כל התקלות המאפיינות דירות שכורות, הוא יצליח לתקן כל תקלה במקצועיות ולהעניק לכם איכות חיים בדירה.