ת.ד 5265 נופית התקשרו 052-2790-978

אינסטלטור בטבעון, יוקנעם ורמת ישי

אינסטלטור בטבעון, יוקנעם ורמת ישי - מידע קצר על צנרת האינסטלציה

בטבעון ביוקנעם וברמת ישי פועלים עשרות אינסטלאטורים, חלק מהם מתמחה בתחום ספציפי בלבד. יש אינסטלאטור המתמחה בתחום איתור נזילות, יש המתמחים בשיקום הצנרת, יש מומחים לפתיחת סתימות ועוד. הודות לידע הרב ולניסיון רב השנים צוות העובדים בחברת "הום פיקס שילדקראוט" התמחה באבחון הבעיות ובמתן פתרונות לכל סוגי התקלות. יש לכם תקלות במערכת האינסטלציה, נסו אותנו ולא תתאכזבו.

אינסטלאטור בטבעון, יוקנעם ורמת ישי – סוגי הצנרת, יתרונות וחסרונות

מערכת הצינורות בכל בית מורכבת משני סוגים של צינורות, צינורות המובילים את המים מהצינור המרכזי אל הברזים שבבית וצינורות האחראים על סילוק מי השופכין מפתחי הניקוז הביתיים ועד למערכת הביוב המרכזית.

בעבר הצנרת הביתית הייתה עשויה מברזל ובמשך השנים היא החלידה והתפוררה. כיום בבתים החדשים מתקינים צנרת העשויה מפלסטיק, היא אינה מחלידה והיא מורכבת מצינורות המושחלים אחד בתוך השני. בעת נזילה או פיצוץ בצנרת אין צורך להחליף את הצינור לכל אורכו, מספיק לאתר את מקום הפיצוץ, לשלוף את החלק הפגוע ולהחליף רק אותו בחלק חדש.

נוסף על הצנרת העשויה מפלסטיק יש סוגי צינורות נוספים העשויים מחומרי גלם שונים, חלקם יקרים יותר. יש צנרת העשויה משילוב של פלסטיק ונחושת ויש צנרת העשויה רק מנחושת והיא הצנרת היקרה ביותר. על אף המחיר הגבוה של צנרת הנחושת, במקרים רבים ימליץ האינסטלאטור לבחור את הצנרת הזו בשל היתרונות הרבים. בכל מקרה של נזילה, יהיה קל לאתר את מקום הנזילה באמצעות גלאי מתכות ולמנוע הרס מיותר של קירות או מרצפות. נוסף על כך, הצינורות העשויים מנחושת אינם מחלידים, אין בהם קורוזיה והם מחזיקים מעמד שנים ארוכות. 

אינסטלאטור מקצועי ידע להמליץ לכל אחד על סוג הצנרת המתאימה. לברזים הנמצאים, לדוגמה, בחוץ כדאי לבחור צינורות מברזל בגלל החוזק והעמידות שלהם, לצנרת בבית כדאי להשתמש בצינורות העשויים מפלסטיק או בצינורות העשויים מפלסטיק בשילוב נחושת.

מחפשים אינסטלטורים ברמת ישי? הגעתם למקום הנכון!

מה עושים בזמן פיצוץ בצנרת  – טיפים חשובים באדיבות הום פיקס שילדקראוט

  • בזמן פיצוץ בצנרת יש לסגור מיד את השיבר המרכזי ולהזמין אינסטלאטור. גם אם מדובר במצב חירום, אל תתפשרו על אינסטלאטור מקצועי. תיקון צנרת דורש ידע מקצועי וציוד מיוחד, חפשו המלצות והזמינו אינסטלאטור מומחה ובעל ניסיון בתחום.
  • סגרתם את השיבר, אך הנזילה ממשיכה? סביר להניח כי המקור לפיצוץ בצנרת הוא בדירה של השכנים הגרים מעליכם. עלו אליהם, בקשו מהם לסגור את הברז המרכזי והזמינו מיד אינסטלאטור.
  • הדירה שלכם ניזוקה בשל פיצוץ בצנרת של השכנים? החוק קובע כי השכן הוא האחראי לתיקון הנזקים בצנרת ולפיצוי עבור הנזקים שנגרמו לרכוש שלכם, למבנה, לריהוט ועוד.