ת.ד 5265 נופית התקשרו 052-2790-978

אינסטלטור בחיפה, נשר וחוף הכרמל

אינסטלטור בחיפה, נשר וחוף הכרמל – עובדים בשבילך

לפעמים אנחנו עומדים מול המתרחש ולא יודעים מה לעשות. במקרה של תאונת דרכים אנחנו יודעים להזעיק את המשטרה ולערב את חברת הביטוח, במקרה של שריפה למכבי האש, אך כיצד אנחנו יכולים לדעת מתי ניתן להזעיק אינסטלטור? האם סתימה היא מספיק חשובה? ואולי מדובר רק על אירועים קריטיים שמצריכים טיפול מיידי? חברת "הום פוקס שילדקראוט" שמחה לחלוק איתנו מניסיונה רב השנים בתחום ולערוך לנו רשימה של חלק מהאירועים בהם רצוי לקרוא לאינסטלטור מקצועי, ויפה שעה אחת קודם.

אינסטלטור בחיפה, נשר וחוף הכרמל – הקריאה המתאימה

איתור נזילות

ברגע שאתם יכולים לראות שמתחילה אצלכם נזילה, אתם חייבים לקרוא לאינסטלטור מקצועי בהקדם. נזילה יכולה להתחיל בדליפה קטנטנה ולהגיע במהירות לפיצוץ צינור, כאשר ההבדל בתיקון של שני הדברים יכול להגיע לאלפי שקלים. אם ראיתם נזילה זהו הזמן המתאים להתקשר לאינסטלטור ולפתור את הבעיה מיידית.

הערכת צנרת

כאשר אתם נכנסים לבית חדש אתם בודקים הכול מסביב. האם הרחוב שקט? איך השכנים ומה מצב מערכת החשמל? אין סיבה שלא לבדוק גם את מערכת המים והביוב. כדי שתוכלו ליהנות משנים ארוכות בבית החדש ללא בעיות, סתימות או נזילות חייגו לאינסטלטור מקצועי והזמינו אותו לבדיקה מקיפה. כך תוכלו לקבל מושג על מערכת המים ולדעת שאתם לא קונים חתול בשק.

חוות דעת מקצועית

אם השכן מעליכם התחיל שיפוץ, יכול להיות שלפתע תבחינו ברטיבות שמתחילה להתפשט על התקרה שלכם. יהיו פעמים בהן תתלוננו בפני השכן והכול יתוקן לשביעות רצונכם, אך מה עושים אם השכן מתכחש וטוען בכל תוקף שאין לו קשר לרטיבות המתהווה? זה הזמן להתקשר לאינסטלטור ולבקש חוות דעת משפטית. כך תוכלו להגיע לבית המשפט מוכנים ועם הוכחה לנזק שנגרם לכם.

פתיחת סתימות

 פתיחת סתימות זהו השירות הבסיסי והנפוץ ביותר שאותו ניתן לבקש מאינסטלטור. האסלה עולה על גדותיה, הכיור נסתם ואי אפשר להשתמש בהם יותר, ועל הריח קשה לדבר. כדי לסיים עם המצב הלא נעים בהקדם ולראות שאתם עושים זאת בצורה נכונה – פנו לאינסטלטור שיוכל לעזור לכם.

בניית קו צנרת

בפרויקטים חדשים של בנייה, האינסטלטור הנבחר יהיה אחראי על בניית קו המים, הנחתו והתפעול הנכון שלו. בבניית הבית החדש רצוי לפנות לאיש מקצוע עם קבלות שיוכל לסייע לכם בתהליך ולהפוך את הצנרת שלכם לכזו שתחזיק לאורך ימים ושנים ותשרת אתכם נאמנה לאורך כל הזמן בביתכם החדש.