ת.ד 5265 נופית התקשרו 052-2790-978

אינסטלטורים בנחשולים, עין הוד וגבעת אילה

אינסטלטורים בנחשולים, עין הוד וגבעת אילה - מהם הגורמים לתקלות במערכת האינסטלציה

אין מי שלא התמודד לפחות פעם אחת עם תקלות במערכת האינסטלציה. הצפות מים, פיצוצים בצנרת, סתימות בצנרת, לחץ מים נמוך בברזים ועד הם בין התקלות הנפוצות. בחברת "הום פיקס שילדקראוט "יודעים לפתור בהצלחה כל תקלה, גם תקלות קשות ומורכבות. צוות החברה נענה לכל קריאה, הוא צבר ניסיון וידע רב והוא מצויד בציוד החדיש והעדכני ביותר. צרו קשר, כי גם לכם מגיע את הטובים מכולם.

על הגורמים לבעיות ולתקלות במערכת האינסטלציה

איכות הבנייה, כשלים בבנייה ורשלנות של העובדים הם אחד הגורמים לתקלות במערכות אינסטלציה בדירות חדשות. חוק הבנייה הישראלי מפרט במדויק את הסוגים ואת האיכות של החומרים שבהם יש להשתמש בבניית דירות חדשות. אך הרצון לחסוך כסף מניע קבלנים ויזמים רבים לספק חומרים מאיכות ירודה הגורמים לתקלות גם בדירות חדשות.

שיני הזמן נוגסות במערכות האינסטלציה והן מתבלות ונשחקות. מערכת אינסטלציה ישנה מועדת לתקלות רבות. הצנרת המים והביוב ישנה וחלודה, היא מתפוצצת, נסדקת, שורשי העצים מצליחים לחדור אליה וגורמים לקריסת מערכות הביוב.

דפוסי ההתנהגות של הדיירים גורמים לסתימות בצנרת. אינסטלאטורים מקצועיים מעידים כי השלכת חומרים זרים אל פתחי הניקוז ואל האסלה הם הגורמים העיקריים לסתימות בצנרת. שאריות מזון, שערות, שומנים, מגבונים לחים, קסמי אוזניים ועוד אינם מתכלים במים. כאשר הם נתקעים בצנרת המים או הביוב הם גורמים לסתימות ולהשבתה של  מערכת האינסטלציה.

תיקוני אינסטלציה לא מקצועיים, שימוש בחומרי גלם זולים מתוך רצון לחסוך כסף ולהוזיל את עלויות התיקונים גורמים לתקלות חוזרות. לא כדאי לחסוך בעלויות התיקון, חשוב להזמין אינסטלטור מקצועי ולהשתמש בחומרים איכותיים. גם אם תצליחו כעת להוזיל את עלויות התיקון, תיקון התקלות החוזרות יעלה לכם הרבה יותר.

אינסטלטורים בנחשולים, עין הוד וגבעת אילה - סקירה קצרה על התקלות הנפוצות ביותר

  • נזילת מים מתקרה, כתמי רטיבות על הקירות או על המרצפות הם הסימנים המעידים על פיצוץ בצנרת. תיקון נזילות בצנרת היא אחת התקלות הנפוצות שנדרשים האינסטלטורים לתקן. תיקון מקצועי ויעיל של פיצוצים בצנרת דורש ציוד טכנולוגי חדיש ועדכני ואינסטלטור מקצועי שעבר הכשרה מקצועית ויודע איך להשתמש נכון בציוד החדש.
  • סתימות בצנרת המים או בצנרת הביוב הן תקלות שכיחות ונפוצות. יש סוגים שונים של סתימות, יש סתימות שאפשר לפתוח לבד באמצעות פומפה או קפיץ אינסטלאטורים ויש סתימות הדורשות ציוד מקצועי כמו ספיראלה חשמלית או ביובית.