ת.ד 5265 נופית התקשרו 052-2790-978

היתרונות בפתחי שירות נסתרים

ההתפתחויות הטכנולוגיות בתחום הנדסת מבנים וכן עיצוב פנים הביאו לשדרוג משמעותי באופן שבו חללים שונים מתוכננים ונראים בסופו של דבר. אחד מהשינויים המרעננים ביותר בשנים האחרונות הוא המצאתו של פתח שירות נסתר שמאפשר להקנות למבנים שונים מראה אסתטי במיוחד וכזה שיכול להתאים לכל מבנה וחדר.

מהם פתחי שירות נסתרים?

פתחי שירות נסתרים הם פתחים מיוחדים ונסתרים מהעין שנועדו לספק גישה קלה אל מערכות שונות, כמו מגופים ושסתומים, מערכות חשמל סמויות, מערכות גז ומים, מערכות אבטחה ועוד. פתחי שירות נסתרים מותקנים לרוב מעל לתקרות גבס תותבות או בחללים של מחיצות גבס שבהן מותקנות המערכות השונות שיש להסתיר מהעין. פתחי שירות נסתרים ניתן להתקין מעל למערכות, כך שהן לא יפריעו לשדה הראייה ולאופן שבו אנשים נעים בחלל שבו הם נמצאים.

יתרונות פתחי שירות נסתרים

פתחי שירות נסתרים הם בעלי יתרונות רבים שיכולים לשמש אנשים פרטיים וכן גופים מקצועיים שונים בצורה נפלאה, מה שהופך אותם לפופולריים במיוחד:

  1. אסתטיקה עיצובית – פתחי שירות נסתרים מאפשרים לעצב חללים בצורה אסתטית במיוחד הודות לקווים הנקיים שלהם ולעובדה שהם בעלי מראה חלק. הפתחים הללו משתלבים בקו אחד עם הקיר או התקרה שעליהם הם מותקנים, מה שמאפשר לעצב חללים שונים בצורה אסתטית במיוחד, ללא בליטות וללא חלקים שהורסים את עיצוב החלל שבו הפתחים הללו מותקנים.
  2. סדר וניקיון – מלבד העובדה שפתחי שירות נסתרים הם בעלי מראה חלק ונקי בפני עצמם, הם גם מאפשרים לגרום לכל חלל להיראות מסודר במיוחד. פתחי שירות נסתרים מכילים בתוכם את המערכות השונות שצוינו מעלה, מה שמאפשר להכניס לתוכם פריטים גדולים כך שלא יפריעו ולא ייצרו אי סדר בתוך החדרים שבהם מתקינים אותם.
  3. בטיחות וביטחון – ישנן מערכות רבות, כמו גז, מים וחשמל, שעלולות להוות סכנת חיים של ממש אם יש בהן תקלה או אם באים עימן במגע. כדי למנוע בעיות מהסוג הזה, חשוב להתקין את המערכות הללו במקום מרוחק מהישג יד, כמו פתחי שירות נסתרים. הודות לפתחים הללו, ניתן להתקין מערכות מורכבות ומסוכנות מאחורי כיסוי כך שאנשים לא יוכלו להיתקל בהם ולהיפצע או להיפגע בשום דרך.
  4. התאמה אישית – פתחי שירות נסתרים ניתנים להתקנה בהתאם לעיצוב ולגודל שבו אתם מעוניינים, כך שתוכלו להפוך אותם לחלק מעיצוב הפנים של ביתכם או מקום עבודתכם.

פתחי שירות נסתרים מהווים דרך נפלאה להסוות מערכות מורכבות מאחורי מחיצה שתגן עליהם מחד וגם תאפשר גישה קלה אליהם מנגד. הודות ליתרונות של הפתחים הללו, תוכלו להתקין אותם בכל מקום שתרצו וליהנות ממראה חדרים מעוצב למשעי, בלי חלקים בולטים או מסוכנים. בעזרת פתחי שירות נסתרים כל חלל יכול להפוך למסודר במיוחד בדיוק לפי טעמכם האישי ובהתאם לעיצוב של החדרים שאתם מעוניינים לסדר.